Nexus 5 (2015) z każdej strony – smartfon LG i Google bez tajemnic, ale czy jest ładny?

Newsy

nexus lineup

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wrzesień może okazać się ostatnim tak obfitym w premiery miesiącem w tym roku. Jak niedawno mogliśmy się dowiedzieć, nie tylko targi IFA będą ważnym wydarzeniem, na którym poznamy interesujące urządzenia mobilne. Oczywiście mowa o nowych smartfonach od Google z serii Nexus, a w tym wypadku modelu stworzonym ponownie przy współpracy z LG.

 

Propozycja Huawei zapowiada się… średnio – dla wielu z Was będzie on miał za duży wyświetlacz, ale sporo osób obawia się również o design. W takim razie co z LG? Nexusa 5 poznaliśmy już bardzo dokładnie – specyfikacja ma przypominać flagowego G4 z dodatkami wprowadzonymi razem z Androidem Marshmallow (USB-C, czytnik linii papilarnych). Jednak co z designem? Już widzieliśmy wiele grafik przedstawiających to urządzenie i w głównej mierze nie różniły się one znacząco od siebie. W takim razie zobaczmy Nexusa 5 z każdej strony:

 

nexus 5 grafika lg google kazda strona

 

Nie ma już wątpliwości w jakim miejscu LG umieściło klawisz służący do blokowania urządzenia. Jednak widać szczelinę, która dla wielu osób oznacza, że będziemy mieli możliwość zdejmowania pokrywy akumulatora. Osobiście w to wątpię, gdyż widać również tackę na kartę SIM, a wymienny akumulator w serii Nexus to jedynie marzenie.

 

W takim razie proste pytanie: czy Nexus 5 jest ładnym urządzeniem? Premiera być może pod koniec września, ale co z Huawei? Wierzycie, że lepiej wypadnie niż propozycja LG?

 

 

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x