ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei wymiana baterii smartfon

Wymiana baterii w smartfonie i tablecie – Huawei przygotował promocję dla swoich klientów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Ile kosztuje wymiana baterii w smartfonie, tablecie czy laptopie? Tutaj ceny mogą być różne i oczywiście uzależnione od tego, czy robimy to w autoryzowanym serwisie producenta czy po prostu w jakimś punkcie. Niektórzy mogą też próbować wymieniać baterię w smartfonie samodzielnie, ale to już wymaga pewnej wiedzy oraz umiejętności, ale wtedy płaci się jedynie za samą baterię. Teraz Huawei przygotował promocję, która może być całkiem opłacalna.

Wymiana baterii w smartfonie – Huawei z nową ofertą

Huawei wymiana baterii smartfon

Jeżeli macie jakiś sprzęt od Huawei (smartfon, tablet, laptop), to producent ma dla Was ciekawą ofertę. Przez cały 2022 rok ma obowiązywać promocja na wymianę baterii w sprzętach Huawei. I co ciekawe, będzie tutaj można też skorzystać z oferty door-to-door, czyli zlecić wymianę baterii bez wychodzenia z domu. A jak z cenami za taką usługę? Tutaj wygląda to naprawdę dobrze, bo w cenie mamy już nowy akumulator oraz samo wykonanie wymiany.

  • Koszt wymiany baterii w smartfonie – 99 złotych
  • Cena wymiany baterii w tablecie – 139 złotych
  • Koszt wymiany baterii w laptopie – 199 złotych

Jak wspomnieliśmy powyżej, wymiana baterii może odbyć się poprzez zamówienie usługi door-to-door, a można to zrobić korzystają z aplikacji Huawei Wsparcie, na stronie internetowej lub dzwoniąc na infolinię Huawei. Można także udać się do jednego z salonów Huawei, by tam skorzystać z usługi wymiany baterii. Sam proces zgłaszania najwygodniej będzie przeprowadzić przez dedykowaną stronę producenta dostępną o TUTAJ. Tam należało będzie wpisać numer seryjny urządzenia oraz podać kod weryfikacyjny (capcha).

Zobacz też: Facebook pozwany w sprawie… morderstwa.

Które modele smartfonów podlegają takiej wymianie? Na stronie można podejrzeć ich listę, ale ta wydaje się trochę niekompletna. Brakuje na niej m.in. najnowszych smartfonów z serii nova, ale niewykluczone, że kontakt z infolinią czy wizyta w salonie pozwoli to rozwiązać.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy