ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Gods will Fall

Bogowie upadną, czyli kolejna darmowa gra od Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Kolejna darmowa gra od Epic Games Store przeniesie graczy do mitycznej krainy, gdzie przyjdzie im rozprawić się z naprawdę trudnymi przeciwnikami. Epic Games Store powróciło tym samym do swojego cotygodniowego rytuału dawania darmowych produkcji. Przypomnijmy, że ostatnie dwa tygodnie poprzedniego roku na platformie były prawdziwym świętem dla graczy. Wtedy nowe produkcje za darmo pojawiały się codziennie.

Darmowa gra od Epic Games Store – Gods Will Fall

Gods Will Fall to całkiem nowa produkcja, ponieważ swoją premierę miała niecały rok temu. To coś dla fanów RPG oraz mitologii celtyckiej, bo w grze przyjdzie nam zmierzyć się z przeciwnikami inspirowanymi właśnie tymi wierzeniami. Do tego dochodzi nietypowa oprawa graficzna, więc całość może się podobać. Tytuł za darmo można odbierać do 13 stycznia do godziny 17.00.

Katorżnicze rządy bogów nad ludźmi trwają od tysiącleci. Okrutni i sadystyczni bogowie domagają się ślepego posłuszeństwa i wiecznej służby od każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. Na tych, którzy nie poddadzą się woli bogów, czeka powolna i bezlitosna śmierć. Przeżyj brutalne próby nieustraszonej bandy wojowników w ich rozpaczliwym dążeniu do uwolnienia ludzkości z bezwzględnego uścisku bogów. Każdy mężczyzna i kobieta zdolni do utrzymania w rękach oręża, którzy zbyt długo znosili brutalne rządy bogów, zostaną wezwani do utworzenia Twojego klanu 8 celtyckich ocalałych oraz powstania do walki z legionami przerażających bestii i sługusów zamieszkujących w każdej z piekielnych krain bogów. Każda podjęta w grze decyzja będzie mieć wpływ na historię postaci. Osiągnij sukces i patrz, jak rodzą się legendy. Odnieś porażkę i obserwuj, jak życia obracają się w pył.

Gods Will Fall – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Pod jakie marki oszuści podszywają się najczęściej?

Wiemy też, co Epic Games Store będzie oferowało w przyszłym tygodniu. Gracze już mogą ostrzyć zęby na Galactic Civilizations III, które ma pojawić się za darmo od 13 stycznia.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy