Google Inbox dostało nowe funkcje!

Newsy

Inbox-by-Google

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Zaprezentowana jakiś czas temu nowa usługa pocztowa  Inbox od Google ma być według koncernu nowym, rewolucyjnym spojrzeniem na pocztę email. Póki co jednak funkcjonalność Google Inbox była skromna: brakowało choćby jakichkolwiek opcji formatowania tekstu wiadomości. Google jednak cały czas pracuje nad rozwojem swoich usług. Jak informuje koncern w oficjalnym komunikacie na profilu w serwisie Google+ do usługi Inbox dodana została właśnie obsługa formatowania tekstu  – póki co w podstawowym zakresie, ale jednak najczęściej używane opcje już są dostępne:

 

 

inbox-format

 

 

Wprowadzono następujące opcje formatowania tekstu wiadomości:

  • pogrubienie tesktu
  • kursywę
  • podkreślenie
  • listy numerowane , punktowe
  • usprawniono dodawanie linków do wiadomości

 

Tekst możemy dostosowywać nie tylko za pomocą przycisków na ekranie, ale także za pomocą skrótów klawiatury. Kombinacje są podobne do tych stosowanych w poczcie Gmail. Obecnie formatowanie tekstu dostępne jest tylko z poziomu webowego klienta usługi. Nie podano kiedy możemy się spodziewać tych opcji w aplikacji mobilnej.

 

Korzystacie z usługi Inbox?

 

 

Żródło: googlewatchblog.de


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x