Motorola DEFY Pro z QWERTY debiutuje w Brazylii

Newsy

motorola_defy_pro
W ostatnich dniach producenci smartfonów z Androidem zaskakują nas nowymi urządzeniami z fizycznymi klawiaturami QWERTY. Niedawno informowaliśmy Was o nadchodzącym Samsungu Galaxy Chat z Androidem 4.0 IceCream Sandwich. Nie próżnuje też Motorola, przedstawiając model DEFY Pro, który oprócz klawiatury oferuje też zwiększoną wytrzymałość.

Wyświetlacz nowej Motoroli ma przekątną 2,7″ i oferuje rozdzielczość QVGA (320×240), która już od lat nie jest powszechnie stosowana w smartfonach. Ekran urządzenia chroniony jest hartowanym szkłem Gorilla Glass. DEFY Pro posiada fizyczną klawiaturę QWERTY oraz szereg przycisków służących do obsługi funkcji systemowych. Tak jak wszystkie urządzenia z serii DEFY nowa Motorola oferuje zwiększoną odporność na wodę, kurz i zabrudzenia. Dodatkowo DEFY Pro posiada GPS, WiFi i 2 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Domyślną wersją systemu ma być Android 2.3 Gingerbread, co zaskakuje, zwłaszcza, że niedawno miała miejsce premiera nowego Androida 4.1 Jelly Bean. Motorola Defy Pro ma być dostępna początkowo wyłącznie w Brazylii i nie wiemy, czy trafi ona do innych zakątków świata.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x