ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Coolpad Tiptop 2 nadchodzi

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
coolpad
coolpad

 
Coolpad był bardzo zajęty w tym roku, wydając kilka urządzeń pod własną marką. Rozpoczął również nową w partnerstwie z Qihoo 360. Teraz wygląda na to, że firma chce wystartować z kolejną generacją smartfonów. Chodzi o serię tiptop. Specyfikacja urządzenia o nazwie TIPTOP 2, wyciekła dziś do Internetu.
 
Według informacji, Coolpad Tiptop 2 będzie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD 1080 p, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MTK6795, 2 GB RAM, 16 GB lub 32 GB pamięci wewnętrznej, złącze USB typu C oraz 13-megapikselowy aparat z tyłu. Pojemność baterii urządzenia, przednia kamera oraz inne dane techniczne nie zostały uwzględnione w wycieku.
 

Wcześniejsze przecieki wskazywały, że urządzenie będzie posiadało smukłą metalową obudowę oraz czytnik linii papilarnych.
 
Data premiery smartfona 2 nie jest jeszcze znana. Wygląda na to, że firma będzie nadal kierowała się tą samą polityką cenową co w przypadku poprzedniego modelu. Mówi się o cenie nie większej niż 2.000 juanów z oczekiwaną cenę około 1500 juanów.
 
źródło: gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy