ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Radio 357 Patronite

Tego jeszcze nie grali, czyli Radio 357 z GIGANTYCZNYM wsparciem na Patronite

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Radio 357 może pochwalić się kolejnym rekordem. Kwota miesięcznego wsparcia na Patronite po raz kolejny została pobita i nie ma tutaj przesady, jeżeli napiszemy, że jest to gigantyczna kwota. W Polsce do tej pory nikomu nie udało się przebić tej granicy, a wygląda na to, że Radio 357 nie zamierza się zatrzymywać i idzie po kolejny rekord.

Radio 357 – rekord na Patronite

Radio 357 Patronite wsparcie

Patronite poinformowało, że Radio 357 pobiło kolejny rekord miesięcznego wsparcia. Udało się bowiem uzyskać wsparcie na poziomie 800 tysięcy złotych miesięcznie. Obecnie jest to już trochę więcej, ponieważ 802 tysiące złotych przy ponad 42 tysiącach patronów. Daje to średnio około 20 złotych od każdego, kto zdecydował się wesprzeć Radio 357 na portalu Patronite. Oczywiście średnia nie oddaje tego, ile naprawdę płacą poszczególni użytkownicy. Radio 357 na Patronite można bowiem wspierać kwotą od 10 złotych do nawet 10 000 złotych miesięcznie. Te ostatnie progi to raczej propozycje dla firm, choć niewykluczone, że niektórzy fani ekipy dziennikarzy i tak dołożyli swoją cegiełkę w ten sposób.

Tworzymy radio, które ma być takie jak Wy – żywe, różnorodne. Dlatego nieustannie szukamy, eksperymentujemy – by każdy znalazł coś wartościowego dla siebie. Tandem antena + podcasty to wybawienie dla takich radiowców jak my – których aż nosi od nowych pomysłów 🙂 Patrzymy na nie całościowo. Radio 357 to wspólna przestrzeń do słuchania „na żywo” albo wtedy, gdy Wam wygodniej. Tak to widzimy – my szukamy, kombinujemy, czasem zaskakujemy. Nie raz się pomylimy – to nie do uniknięcia. Ale obiecujemy, że nie przestaniemy Was słuchać i reagować. Krótko mówiąc – słuchamy się nawzajem, a wynikną z tego bardzo dobre rzeczy.

Radio 357 – opis z Patronite

Zobacz też: Czy Apple porzuci Bluetooth w swoich nowych słuchawkach?

1 stycznia 2022 roku po raz pierwszy pojawiła się nowa odsłona Topu Wszech Czasów, czyli czegoś, co znaliśmy z radiowej Trójki. Tym razem to słuchacze internetowego radia mogli oddawać swoje głosy prawie dokładnie tak, jak było wcześniej. Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to zawsze noworoczna tradycja, by 1 stycznia spędzić razem z Topem Wszech Czasów. A TUTAJ znajdziecie Radio 357 na Patronite, a słuchać audycji można TUTAJ.

Źródło: Patronite

    Sprawdź najnowsze wpisy