ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wyglad oneplus 10 pro

Data premiery i wygląd OnePlus 10 Pro w Sieci — bezpieczniej już się nie dało?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Przed chwilą rozmawialiśmy o wyglądzie serii Galaxy S22, a teraz przyszła pora na kolejnego flagowca. Z Korei Południowej przenosimy się do Chin, z których wyciekł potencjalnie bardzo istotny film dla OnePlusa. Otóż mówimy o zapowiedzi premiery serii OnePlus 10 na czele z OnePlus 10 Pro, który we własnej osobie pojawia się na materiale. W ten sposób zarówno data prezentacji, jak i wygląd można ostatecznie określić jako ujawnione z dużym prawdopodobieństwem oficjalnego urzeczywistnienia.

OnePlus 10 Pro pojawił się w Sieci — film z wyglądem i datą premiery nie pozostawia wątpliwości

Na powyższym filmie pojawiła się konkretna data – 11 stycznia i godzina 14:00. Oczywiście odwołujemy się w tym momencie do chińskiego rynku, a wcześniej pojawiły się pogłoski, że seria OnePlus 10 zadebiutuje nieco wcześniej. Jeśli mielibyśmy wskazywać bardziej prawdopodobną datę, to… niewykluczone, że obie są prawidłowe. W końcu matematyczna firma niejednokrotnie już próbowała z kilkoma prezentacjami w mniej lub bardziej zbliżonych terminach.

Niemniej skupmy się jeszcze na wyglądzie OnePlus 10 Pro, który oczywiście nie zaskakuje nas, bo pojawił się już wcześniej w Sieci. Wtedy bazował na danych CAD, teraz mamy do czynienia z niemalże oficjalnymi wizualizacjami. Firma ewidentnie nie chce kombinować z designem swoich urządzeń i stawia na to, co zostało już sprawdzone. Dlatego wyspa z aparatami łączy to, co udało się u innych firm. Czy razem przedstawia coś zupełnie innego? Poniekąd tak, ale ostateczna decyzja należy do Waszego gustu.

Zobacz też: Szukasz idealnego prezentu? Zobacz, dlaczego warto wybrać smartwatcha!

Czy ostatecznie podoba Wam się wygląd OnePlus 10 Pro? Niewątpliwie w ciągu najbliższych dwóch tygodni wszystko powinno zostać ogłoszone oficjalnie. Tym samym czy czekacie na nowe smartfony od matematycznej firmy? Jakby nie patrzeć, mogą okazać się one kluczowe, patrząc na niedawną fuzję z OPPO.

Źródło: Android Police, Reddit

Sprawdź najnowsze wpisy