[Film] Jak uwolnić zablokowanego stylusa S Pen w Samsungu Galaxy Note 5? Jest to prostsze niż mogłoby się wydawać

Newsy

galaxy note 5 stylus s pen samsung budowa uszkodzenie

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

O tym, że S Pen w Galaxy Note 5 można w bardzo głupi sposób zablokować i w efekcie nawet uszkodzić urządzenie wie już zapewne każdy, kto czyta regularnie nasz portal. Wielu z Was uważa, że jest to niemożliwe, aby włożyć odwrotnie stylusa w swoje miejsce, ale też wiecie, że może być mnóstwo sytuacji kiedy stanie się to przypadkiem.

 

W takim razie jak sobie poradzić z tym problemem? Oczywiście u nas Note’a 5 jeszcze nie ujrzymy przez jakiś czas, ale doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najnowszy phablet trafi także do naszych sklepów. Jeśli Samsung w jakiś sposób nie poprawi tego kłopotu to z pewnością poniższy film znajdzie swoje zastosowanie. Tym samym, zobaczcie jak można poradzić sobie z zablokowanym stylusem w Galaxy Note 5:

 

 

Prosto, prawda? Oczywiście powyższe nagranie zostało przedstawione na rozłożonym urządzeniu, ale nie jest to konieczne. Zwykła kartka papieru i stworzenie tunelu wystarczy, aby uwolnić źle włożonego stylusa.

 

Jeśli przydarzy się to komukolwiek z Waszych znajomych lub też Wam to już będziecie wiedzieć, że wystarczy sztywna kartka papieru i S Pen nie będzie stwarzał problemów. Mimo wszystko, nie polecamy specjalnie sprawdzać, czy faktycznie powyższy sposób uwolni stylusa.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x