ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Jak uwolnić zablokowanego stylusa S Pen w Samsungu Galaxy Note 5? Jest to prostsze niż mogłoby się wydawać

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
galaxy note 5 stylus s pen samsung budowa uszkodzenie

O tym, że S Pen w Galaxy Note 5 można w bardzo głupi sposób zablokować i w efekcie nawet uszkodzić urządzenie wie już zapewne każdy, kto czyta regularnie nasz portal. Wielu z Was uważa, że jest to niemożliwe, aby włożyć odwrotnie stylusa w swoje miejsce, ale też wiecie, że może być mnóstwo sytuacji kiedy stanie się to przypadkiem.

W takim razie jak sobie poradzić z tym problemem? Oczywiście u nas Note’a 5 jeszcze nie ujrzymy przez jakiś czas, ale doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najnowszy phablet trafi także do naszych sklepów. Jeśli Samsung w jakiś sposób nie poprawi tego kłopotu to z pewnością poniższy film znajdzie swoje zastosowanie. Tym samym, zobaczcie jak można poradzić sobie z zablokowanym stylusem w Galaxy Note 5:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oEUaeGYhTlk[/youtube]

Prosto, prawda? Oczywiście powyższe nagranie zostało przedstawione na rozłożonym urządzeniu, ale nie jest to konieczne. Zwykła kartka papieru i stworzenie tunelu wystarczy, aby uwolnić źle włożonego stylusa.

Jeśli przydarzy się to komukolwiek z Waszych znajomych lub też Wam to już będziecie wiedzieć, że wystarczy sztywna kartka papieru i S Pen nie będzie stwarzał problemów. Mimo wszystko, nie polecamy specjalnie sprawdzać, czy faktycznie powyższy sposób uwolni stylusa.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy