ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S22 Ultra render

Wygląd serii Galaxy S22 naprawdę bez tajemnic. Jeszcze macie wątpliwości co do Samsunga?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Mamy Nowy Rok, więc przychodzimy do Was z kolejnymi potwierdzeniami tego, jak będą wyglądały nowe flagowce od Samsunga. Koreańczycy przygotowują się wielkimi krokami do swojej premiery na CES, aczkolwiek nie zapowiada się, żeby to była właśnie seria Galaxy S22. Większe szanse na swoją prezentację ma Galaxy S21 FE, który swoją drogą również jest wyczekiwaną nowością. Niemniej wróćmy do kolejnej generacji flagowców, czyli wygląd Galaxy S22 potwierdzony po raz kolejny. Tym razem niejako mamy do czynienia z materiałami bezpośrednio od producenta, choć naturalnie ten zapewne nie chciałby ich jeszcze pokazywać.

Wygląd Galaxy S22 po raz N-ty, czyli Samsung powinien zdobyć już ugruntowaną opinię

Tym razem Evan Blass postanowił postawić swego rodzaju kropkę nad i, jeśli chodzi o Galaxy S22 Ultra lub Note. Nazwa jeszcze nie została ostatecznie ujawniona, ale co do wyglądu nie powinniśmy mieć już wątpliwości. Na pewno będzie to smartfon, który zostanie duchowym następcą dla serii Galaxy Note. Smartfon wyraźnie wyróżnia się na tle swojego rodzeństwa. Jest bardziej kwadratowy, pojawia się zupełnie inna wyspa aparatów, a raczej jej brak. Oczywiście pamiętamy też o S Pen.

Poniżej i powyżej możecie podziwiać wszystkie wersje kolorystyczne poszczególnych smartfonów. Akurat w tej materii Samsung pozostał w klasycznych dla siebie kolorach. Pozostaje mat i tradycyjne barwy.

Zobacz też: Miesiąc na specjalnych warunkach dla nowych osób w Orange na kartę.

Skoro nie CES, to kiedy poznamy serię Galaxy S22? Samsung zapewne nie postawi na drugą, istotną styczniową premierę, więc nasze oczy i oczekiwania powinny zostać skierowane na luty. Niemniej plotki w tej materii jeszcze nie zostały równie pewne wyklarowane, co wygląd Galaxy S22. Dlatego miejmy oczy i uszy szeroko otwarte na ogłoszenia Koreańczyków..

Źródło: 91mobile, Twitter (Evan Blass)

Sprawdź najnowsze wpisy