ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lidl ma w ofercie Xiaomi – przez sieć jest taniej, ale sprzęty zaraz mogą się skończyć

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Okazuje się, że produkty od Xiaomi można kupić także w sieci sklepów Lidl. Przynajmniej póki co w sklepie internetowym Lidl, ale niewykluczone, że niektóre z urządzeń pojawią się także w zwykłych sklepach. Warto jednak zainteresować się tym, co znajduje się w sklepie internetowym, bo można tam dostać Xiaomi Mi Band 5 w bardzo dobrej cenie.

Xiaomi w sklepie Lidl – dobre ceny na urządzenia

Lidl Xiaomi Mi Band 5

Jeżeli ktoś szukał właśnie opaski sportowej Xiaomi Mi Band 5 to w Lidlu można dostać sprzęt w dobrej cenie. Mowa o sklepie internetowym, więc niestety trzeba doliczyć do tego koszty wysyłki. Do zamówień poniżej 199 złotych należy doliczyć 9,99 złotych, ale nawet kupując samo Mi Band 5 wychodzi naprawdę dobra cena. To nie wszystko, co znajdziemy od Xiaomi w internetowym sklepie Lidl.

Zobacz też: Trylogia Tomb Raider za darmo na Epic Games Store.

Trudno ocenić, czy wyżej wymienione produkty trafią do sklepów, ale nie można tego wykluczyć. W końcu w Lidlu czy Biedronce od dawana pojawia się już elektronika. Jeżeli Xiaomi Mi Band 5 pojawiłoby się w cenie poniżej 100 złotych, z miejsca by się wyprzedało. W przypadku dwóch pozostałych produktów, czyli odkurzacza oraz frytkownicy, ceny nie są już tak zachęcające. Generalnie nie odbiegają zbytnio od tego, co znajdziemy w elektromarketach. Jednak jeżeli będziemy kupowali kilka innych rzeczy, to może się okazać, że zbiorczo wyjdzie to całkiem w porządku.

Lidl ze swoim sklepem internetowym potrafi czasem pozytywnie zaskoczyć, choć oczywiście nie jest to miejsce przeznaczone typowo dla fanów elektroniki. Jednak już sama obecność w nim sprzętów od Xiaomi może zapowiadać interesujące zmiany. Niewykluczone więc, że w kolejnych miesiącach takich ofert będzie tylko przybywać.

Źródło: Lidl

Sprawdź najnowsze wpisy