Jak wygląda Venice w rzeczywistości? BlackBerry potrafi tworzyć atrakcyjne urządzenia

1 minuta czytania
Komentarze
blackberry venice oficjalne zywa real android bb 865

BlackBerry powoli szykuje się do oficjalnego postawienia pierwszego kroku na rynku smartfonów z Androidem, ale czy tak naprawdę Kanadyjczycy mają coś do ukrycia? Znamy domniemaną specyfikację, a także dodatki w systemie, a teraz również bardzo dokładnie poznaliśmy samą obudowę modelu Venice, która – przy obecnej – konkurencji z pewnością będzie się wyróżniać.

Oczywiście wyznacznikiem nadchodzącego kanadyjskiego smartfonu ma być wysuwana, fizyczna klawiatura QWERTY, która już tak naprawdę nie istnieje. Niedawno Samsung zaprezentował podobne akcesorium dla Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+, ale to nie to samo. W takim razie zobaczcie jak prezentuje się pierwsze BlackBerry z Androidem:

Oczywiście to nie jest to samo, co na grafikach prasowych, na których urządzenia mobilne zawsze wyglądają lepiej, ale i tak trudno odmówić Venice urody. Zwykle smartfony z wysuwaną klawiaturą QWERTY nie należały do najbardziej urodziwych (z paroma wyjątkami). Jednak co jeszcze rzuca się w oczy? Wyświetlacz, który został najprawdopodobniej pokryty zakrzywionym szkłem (2.5D), co również dodaje urokowi całości.

Oczywiście smartfon nie będzie najchudszy, ale też – co widać na powyższych – zdjęciach nie będzie przesadnie gruby. Mimo wszystko, czy ten smartfon może cieszyć się dużą popularnością i odbierze klientów chociażby Samsungowi?

źródło: crackberry

Motyw