ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
300 gb na rok w orange

Miesiąc na specjalnych warunkach dla nowych osób w Orange na kartę

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Już 1 stycznia rozpocznie się nowa promocja w Orange na kartę. Jej adresatami są nowi użytkownicy oferty prepaid pomarańczowego operatora. Podpowiadamy, jak skorzystać.

Nowa promocja w Orange na kartę

orange na kartę promocja

Nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy, a do tego 31 GB internetu za darmo na 31 dni — to bonus w Orange na kartę przygotowany dla nowych użytkowników. Jeśli i tak planowaliście zmienić dostawcę usług telekomunikacyjnych lub np. przejść od nowego roku z abonamentu na kartę, warto skorzystać. Co trzeba zrobić, żeby odebrać bonus?

Promocja trwa od 1 stycznia do 31 marca 2022 roku. Żeby z niej skorzystać, należy w trakcie jej trwania dołączyć do grona użytkowników oferty Orange na kartę i doładować konto za minimum 5 zł. Kolejny krok polega na wysłaniu SMS-a o treści START pod numer 814. Warto przy tym pamiętać, że na danym numerze telefonu prezent można aktywować tylko raz.

Czytaj także: Orange wprowadza zmiany w ofercie roamingowej w UE — większy limit GB, niższe opłaty

Jak sprawdzić ważność usługi i liczbę promocyjnych GB? Wystarczy wysłać SMS-a o treści ILE pod numer 630 (koszt SMS w Orange) lub zalogować się do Mój Orange. GB i dni ważności z kolejnych wersji usługi bez limitu sumują się ze sobą.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najnowsze wpisy