ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje Radia Zet Antyradia HarmonyOS

Aplikacje Radia Zet i Antyradia zostały zintegrowane z HarmonyOS

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Aplikacje Radia Zet oraz Antyradia są już zintegrowane z HarmonyOS — autorskim systemem operacyjnym firmy Huawei. W efekcie z aplikacji można korzystać na smartwatchach Huawei z serii Watch 3.

Aplikacje Radia Zet i Antyradia zintegrowane z HarmonyOS

Użytkownicy smartwatchy Huawei z serii 3 mogą teraz słuchać radia na żywo. Na ekranie zegarka wyświetla się program oraz aktualnie odtwarzana piosenka. Przejrzysty, prosty i intuicyjny layout aplikacji sprawia, że korzystanie z niej jest niezwykle proste i przyjemne — zapewnia Huawei. Dzięki integracji aplikacji radiowych z HarmonyOS użytkownicy zegarków Huawei nie przegapią ulubionej audycji, nawet jeśli akurat są np. na spacerze.

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to pierwsze smartwatche Huawei działające dzięki HarmonyOS. Zegarki te obsługują eSIM, co pozwala na korzystanie na nich z tego samego numeru telefonu, co na smartfonie. Smartwatche monitorują sen, zdrowie i kondycję fizyczną. Posiadają również preinstalowany sklep AppGallery. Umożliwia on instalowanie dodatkowych aplikacji.

Czytaj także: Xiaomi rzuca rękawice Samsungowi w walce o globalną dominację

Sklep AppGallery daje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Miesięcznie sklep ma ponad 560 milionów aktywnych użytkowników. AppGallery jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei. To cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i
łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy