DOOGEE: „Przestańcie kopiować iPhone’a”

Newsy

doogee f5 intro

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ciekawego e-maila wysłała firma DOOGEE do portalu Gizchina. Chińczycy piszą w nim aby producenci smartfonów zaprzestali kopiowania designu iPhone 6. Co ciekawe, we wcześniejszych produkcjach DOOGEE sam nawiązywał designem swoich telefonów do produktów innych marek.

 

Jest to również element promocyjny nowego produktu chińczyków – DOOGEE F5.
” Designs should be diversified.” – design powinien być urozmaicony jak sami piszą będzie głównym plusem ich nowego urządzenia.

 

Jeśli już mowa o samym F5, smartfon zostanie wprowadzony w następnym miesiącu do sprzedaży za 149,99$. W zamian dostaniemy 5.5 calowy (FULL HD) smartfon z Gorilla Glass 3, LTE,  procesorem MediaTek MT6753 i 3GB pamięci RAM.

 

Chińczycy wywołali spory szum wspomnianym e-mailem. Jest to z punktu marketingowego dobre posunięcie, jednak biorąc pod uwagę ich postępowania w przeszłości można by uznać ich za hipokrytów. Co sądzicie o całej akcji?

 

Źródło: gizchina, phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x