Jak co tydzień T-Mobile przygotował bonus dla swoich klientów w ramach akcji Happy Fridays — tym razem to bezpłatny 1 GB internetu. Pakiet jest skromny, ale jego atutem jest możliwość wykorzystania go za granicą. Jeśli planujecie spędzić sylwestrowy weekend np. w którejś z europejskich stolic, to taki prezent może być dla was przydatny.

Bezpłatny pakiet 1 GB od T-Mobile – jak go aktywować?

T-Mobile bezpłatny 1 GB

Czas na aktywację bezpłatnego pakietu jest od czwartku 30 grudnia tego roku do 9 stycznia 2021 roku. Bonus można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile. Alternatywny sposób na skorzystanie z propozycji magentowego operatora to wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. T-Mobile aktywuje pakiet w ciągu 72 godzin.

Z promocyjnego GB można korzystać w strefie roamingowej UE 1A. Obejmuje ona następujące kraje: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie. Pakiet jest ważny również w Albanii, Czarnogórze i Macedonii.

Czytaj także: Webinary zostaną z nami na dłużej – ich popularność nie powinna dziwić

Pakiet mogą aktywować indywidualni klienci abonamentowi (taryfa T), użytkownicy usług na kartę (taryfy: GO!, Frii, Hot, Happy) i MIX (taryfa Frii Mix). Na wykorzystanie promocyjnego GB internetu wszyscy mają 30 dni.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.