Honor Magic V

Honor Magic V na wideo – pierwszy składany smartfon producenta już niebawem

2 minuty czytania
Komentarze

Na początku stycznia 2022 roku pojawi się Honor Magic V, czyli pierwszy składany smartfon producenta. Teraz możemy zobaczyć jego zapowiedź na wideo, która może nie zdradza zbyt wiele, ale coś tam pokazuje. Możemy się spodziewać czegoś podobnego do sprzętów, które już są obecne na rynku, jak chociażby OPPO Find N.

Honor Magic V na zapowiedzi wideo

Na wstępie warto dodać, że o specyfikacji Honor Magic V nie wiemy praktycznie nic. Najprawdopodobniej sprzęt zostanie wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 1, ale to jeszcze nic pewnego. Na więcej informacji przyjdzie nam więc trochę poczekać, ale najprawdopodobniej nie tak długo. Możliwe, że premiera Honor Magic V odbędzie się już 10 stycznia i wtedy o urządzeniu dowiemy się już wszystkiego. Zapowiedź wideo, którą udostępnił sam producent, nie zdradza za dużo. Jest pokazany tylko częściowy wygląd urządzenia.

Honor Magic V będzie składał się w pół, czyli mamy coś, co ostatnio też zaprezentował Huawei. Mowa o Huawei P50 Pocket, więc możemy spodziewać się czegoś zbliżonego, choć firmy się od siebie odseparowały już jakiś czas temu. Nie zmienia to jednak tego podobieństwa między urządzeniami obu firm jeszcze przez długo mogą być widoczne. Nowy i pierwszy w historii Honora składany smartfon ma szansę to zmienić. Trudno jeszcze oceniać, czy sprzęt trafi do Europy. Wprawdzie Honor ma tutaj swoje smartfony, ale nie wszystkie i nie od razu po ich premierze.

Zobacz też: Ciekawe aplikacje na smartwatche, które warto znać.

Honor Magic V może być interesującym sprzętem, ale zbyt mało jeszcze o nim wiadomo, by się ekscytować. Składane smartfony to dalej nisza na rynku, ale widać też, że coraz więcej producentów sięga po takie rozwiązania. Honor może jednak przyciągnąć do siebie nowych klientów, ale pod warunkiem, że cena będzie przyzwoita. Sprzęt wygląda na drogi, więc na to raczej nie ma co liczyć. Teraz tylko czekać na oficjalną premierę smartfona, by przekonać się, co z tego „eksperymentu” Honora wyniknie.

Źródło: Honor

Motyw