lg-s-latest-g4-teaser-focuses-on-the-upcoming-flagship-s-improved-qhd-display

Tegoroczny flagowy smartfon LG to zdecydowanie jedno z najlepszych urządzeń mobilnych, które zostało zaprezentowane w przeciągu ostatnich ośmiu miesięcy. Jednak G4 i G Flex nie do końca wypełniają portfolio Koreańczyków toteż czekamy na odmianę G4 Pro, na którą będą decydować się najbardziej wymagający konsumenci.

Pierwsze plotki dotyczące powyższego smartfonu dały nam nadzieję, że LG również zdecyduje się porzucić tworzywa sztuczne na rzecz – teoretycznie – bardziej ekskluzywnych materiałów, w szczególności aluminium. Niestety, ujawniony przez koreańskie media raport jasno pokazuje, że możemy ujrzeć powtórkę z rozrywki, a więc skórzaną klapkę niczym w G4. Oczywiście pojawi się również odmiana typowo plastikowa. Kolejna nowa informacja dotyczy wyświetlacza, który ma mierzyć po przekątnej aż 5,8-cala, ale w przypadku małych ramek stosowanych przez LG możemy spodziewać się stosunkowo małych wymiarów ogólnych. Na koniec dwie nowości w przypadku koreańskiej firmy, a więc czytnik linii papilarnych oraz podwójny moduł aparatu. Ten ostatni wydaje się o tyle interesujący, że zdjęcia wykonywane przez G4 są naprawdę bardzo dobre. W takim razie odmiana Pro ma wysoko postawioną poprzeczkę.

Największą zagadką jest główny układ. G4 Pro ma pojawić się – najprawdopodobniej – jeszcze w tym roku, a więc o Snapdragonie 820 możemy zapomnieć, co też potwierdzają raporty od LG. W takim razie 810’tka jak w G Flex 2 czy niczym w pierwowzorze Snapdragon 808? Jakby Koreańczycy dodali stylusa to myślicie, że Samsung mógłby mieć problem?

źródło: PocketNow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.