Siemens powróci po 7 latach nieobecności? Tak i to z flagowcem oraz z jednym „ale”

Newsy

siemens gigaset smartfon ifa berlin 2015 antutusiemens gigaset smartfon ifa berlin 2015 antutusiemens gigaset smartfon ifa berlin 2015 antutusiemens gigaset smartfon ifa berlin 2015 antutu

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Siemens – niegdyś firma pokroju dzisiejszego Samsunga, konkurująca głównie z Nokią, a dzisiaj? Dzisiaj już nie widzimy urządzeń mobilnych od tego producenta, a to za sprawą wykupienia odpowiedniego oddziału przez Gigaset w 2008 roku. Od tej chwili tak naprawdę firma na rynku mobilnym umarła, ale to się może zmienić.

 

Oczywiście Gigaset i logo Siemensa dalej możecie widzieć na telefonach stacjonarnych, które jednak dzisiaj w Polsce już powoli odchodzą w zapomnienie. Niemniej jednak, AnTuTu ujawniło informacje dotyczące pierwszego smartfonu od niemieckiego producenta.

 

siemens gigaset smartfon ifa berlin 2015 antutusiemens gigaset smartfon ifa berlin 2015 antutu

 

Specyfikacja wskazuje, że będzie to flagowy telefon, gdyż głównym układem ma być Snapdragon 810, który będzie współpracował z 3 GB RAM, a obraz wyświetlał na nieznanej wielkości ekranie o rozdzielczości FullHD. Użytkownik będzie miał z pewnością do wyboru wersję wyposażoną w 32 GB pamięci wbudowanej, a zdjęcia będzie można robić za pomocą głównego aparatu 16 MPx lub przedniego 8 MPx. Od strony oprogramowania możemy spodziewać się Androida 5.1.1 Lollipop.

 

siemens gigaset smartfon ifa berlin 2015 antutu

 

W takim razie pozostaje pytanie, czy ten smartfon będzie się nagrzewał? Teoretycznie tak, ale OnePlus oraz Xiaomi udało się wyważyć Snapdragona 810 w taki sposób, że nie pojawiają się problemy typowe dla tego układu.

 

Na koniec tytułowe „ale”, a więc czy to będzie Siemens? Póki co, wszystko wskazuje na to, że jednak pojawi się logo Gigaset, ale na szczęście długo nie będziemy czekać na rozwiązanie tej wątpliwości, gdyż AnTuTu zdradza termin premiery powyższego smartofnu, który wypada podczas targów IFA rozpoczynających się za niecały tydzień. Uważacie, że będzie to wielki powrót? Jakie macie wspomnienia z firmą Siemens?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x