ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S20

Oficjalnie to koniec testów — Android 12 dla Galaxy S20 tuż za rogiem, a co z resztą Samsungów?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Android 12 już liczy sobie tyle tygodni, że wiele osób coraz bardziej uświadamia sobie, że proces wydawniczy systemu Google nie jest idealny. Niemniej niektórzy producenci wprost ogłaszają, czego i kiedy się spodziewać. Jednym z nich jest Samsung, którego One UI uważane jest za czołową nakładkę Robocika. Dlatego w tym wypadku czas oczekiwania jest poniekąd wytłumaczalny. Niemniej na pewno nie ma tragedii, patrząc na ogół rynku, gdyż za chwilę pojawi się ostateczna aktualizacja dla serii Galaxy S20, która pokaże, czym jest Android 12 i One UI 4.

Samsung potwierdza, że Android 12 (One UI 4) dla Galaxy S20 jest praktycznie gotowy — aktualizacja zgodnie z harmonogramem

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung od paru miesięcy testuje wraz z użytkownikami One UI 4 dla Galaxy S20. Teraz firma oficjalnie potwierdza, że nie należy spodziewać się kolejnej wersji beta. Kolejna aktualizacja przyniesie już oficjalny system, bez żadnych oznaczeń testowych. Tym sposobem Android 12 (z One UI 4) trafi do użytkowników serii Galaxy S20 w najbliższym czasie. Takie informacje pochodzą od koreańskiego oddziału Samsunga, więc zapewne ten region początkowo będzie otrzymywał stosowne komunikaty. Niemniej firma idzie zgodnie ze wcześniej ujawnionym harmonogramem wydawania aktualizacji do Android 12 z One UI 4. W ramach przypomnienia ten prezentuje się następująco:

samsung android 12 one ui 4 galaxy s20 aktualizacja

Zobacz też: Ten pradawny rubin uświadamia nam, że życie jest naprawdę stare.

Jedynie trzeba uwzględnić swego rodzaju bufor związany właśnie z regionami. Samsung, podobnie jak inni producenci, wydaje aktualizacje falami, więc ostatni będą musieli poczekać do kilku tygodni więcej, nie uwzględniając urządzeń od operatorów. Oczywiście pod warunkiem, że nie pojawią się poboczne problemy, choć akurat te wyjątkowo omijają Koreańczyków w porównaniu do innych firm.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy