Galaxy Nexus nie jest już dostępny w Sklepie Play. Jest to spowodowane czasowym zakazem sprzedaży wprowadzonym przez sędzię Lucy Koh. Jak zapewne pamiętacie – palce w takim obrocie sprawy maczało Apple. W tym momencie strona Sklepu Play oferuje jedynie możliwość zapisania się do newslettera informującego o ponownej dostępności Galaxy Nexusa. Nic dziwnego, że Google już szykuje aktualizację oprogramowania, która pozwoli na obejście zakazu.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Jasne jest, że misją Apple (nawet po śmierci Jobsa) jest zniszczenie Androida. Niestety odbija się to również na nas – konsumentach. Wojna patentowa męczy już nie tylko uczestniczące w niej firmy, ale również obserwatorów. Najgorsze jednak jest to, że nie widać jej końca.

Źródło: Android Police

 

Krzysztof Kulpiciński