ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
synchrobook-T-Mobile

Synchrobook od T-Mobile na zimowe wieczory — co zrobić, by go otrzymać?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

T-Mobile przygotował kolejną odsłonę akcji Happy Fridays — tym razem bonusem jest synchrobook Legimi. Klienci magentowego operatora mogą bezpłatnie otrzymać jedną z książek. Podpowiadamy, co zrobić, by dostać taki prezent.

Synchrobook za darmo od T-Mobile

Co tydzień w ramach akcji Happy Fridays T-Mobile rozdaje bonusy swoim klientom. Tak też jest tym razem, choć zamiast pakietu darmowych GB, minut lub SMS-ów, operator proponuje synchrobooka.

Synchrobooki łączą w sobie zalety audiobooków oraz ebooków. Książkę w tej formie można na zmianę czytać oraz słuchać. Dzięki temu jest mniejsza szansa, że nam się znudzi i nie musimy się z nią rozstawać nawet podczas wykonywania innych czynności.

Klienci indywidualni T-Mobile mogą odebrać bezpłatnego synchrobooka Legimi z powyższej listy udostępnionej przez magentowego operatora. Czas na to jest do 3 stycznia 2022 roku, ale do 27 grudnia 2021 roku trzeba odebrać kod, który uprawnia do skorzystania z tej propozycji. Kod jest dostępny w aplikacji Mój T-Mobile. Można go również otrzymać, wysyłając SMS-a o treści HF pod numer 80800.

Czytaj także: Masz dość niechcianych połączeń? Ta aplikacja od Orange może pomóc

Gdy już mamy kod, możemy odebrać synchrobooka ze strony legimi.pl/happy-friday. Można również do niej przejść z poziomu aplikacji Mój T-Mobile. Z promocji mogą skorzystać zarówno osoby z abonamentem w T-Mobile, jak i użytkownicy ofert typu MIX i na kartę.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy