honor 7

Huawei Honor 7 to zdecydowania propozycja dobrego smartfona za niewielkie pieniądze. Ostatnie doniesienia mówiły o naprawdę atrakcyjnej cenie. Ponadto sama specyfikacja techniczna nie pozostawia wątpliwości, że to urządzenie sprawdzi się przez długi czas. Dziś można już zamówić słuchawkę w przedsprzedaży i zaoszczędzić parę groszy. Portfele gotowe na drobne uszczuplenie z gotówki?

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 

Na początku warto zdementować kwestię, że za Huawei Honor 7 zapłacimy mniej niż 200 funtów. Jego cena wynosi 249,99 funtów, ale zamawiając teraz (do 31 sierpnia) i używając kodu rabatowego można go dostać za 209,99. To wciąż jest niezła oferta. Jeśli chodzi o inną walutę to w euro Honor 7 został wyceniony na 349,99, kwotę tę można jednak również obniżyć za pomocą kodu rabatowego aż o 50 euro.

 

Niestety istnieje pewna niedogodność związana ze składaniem zamówienia w przedsprzedaży. Usługa ta bowiem dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Portugalii, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Włoszech oraz Szwajcariu. Nie znajdziemy na tej liście Polski, ale jeśli tylko mieszkacie bądź macie rodzinę, w którym z w/w państw stoicie przed świetną szansą na upolowanie Huawei Honor 7 w atrakcyjnej cenie.

 

Kod rabatowy dla Wielkiej Brytanii: H7BRAVE40UK

 

Kod rabatowy dla pozostałych państw: H7BRAVE50EU

 

źródło: GSM Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.