ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PlayStation Plus PSPLUS

Styczniowe gry w PlayStation Plus — przecieki

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami poznaliśmy już gry, które dołączą do abonamentu PlayStation Plus w styczniu przyszłego roku. We wszystkie tytuły, które znajdują się w comiesięcznej bibliotece PlayStation, można grać tak długo, jak aktywna jest sama subskrypcja.

Styczeń 2022 roku w PlayStation Plus

PlayStation Plus — najnowsze przecieki

Po raz kolejny możemy poznać gry, które dołączą do PlayStation Plus w przyszłym miesiącu trochę wcześniej niż zwykle. Do sieci wyciekły trzy tytuły, które zagoszczą w abonamencie w styczniu 2022 roku. Autorem doniesień jest użytkownik serwisu Dealabs o nicku billbil-kun. Ten sam, który dokładnie przewidział gry dołączające do PlayStation Plus w ostatnich czterech miesiącach. Oznacza to, że szanse na sprawdzenie się przecieków są dosyć duże, więc zobaczmy, co czeka nas w styczniu 2022 roku.

Zobacz też: The Wolf Among Us 2 — najnowsze informacje

Użytkownik zaczyna od kooperacyjnego akcyjniaka FPS Deep Rock Galactic. Autorem gry jest studio Coffee Stain Studios. Tytuł trafi na konsole PlayStation 4 oraz 5 na początku przyszłego miesiąca. Wcześniej grę można było kupić wyłącznie na komputery osobiste oraz konsolę Xbox One. Dołączenie Deep Rock Galactic do abonamentu PlayStation Plus z pewnością dałoby samej grze oraz graczom impuls do dobrego wejścia w nowy rok.

Drugim tytułem z listy billbil-kuna jest doskonale znana gra z serii DiRT od Codemasters. DiRT 5 to najnowsza odsłona cyklu o wyścigach rajdowych. Dołączenie gry do pakietu PlayStation Plus jest ukłonem w stronę graczy, którzy lubią błotniste wyścigi oraz sporty motorowe. Gra swoją premierę miała w listopadzie 2020 roku. DiRT 5 trafił zarówno na konsole najnowszej generacji jak i komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Trzecią i zarazem ostatnią grą na liście jest Persona 5 Strikers. Jest to osadzony w Japonii RPG akcji. Akcja gry jest kontynuacją fabuły Person 5.

Zakładając, że jeśli gry z przecieku zgadzają się ze stanem rzeczywistym, powinny być one dostępne dla subskrybentów PlayStation Plus już 4 stycznia. To dzień po tym, jak grudniowy gry odejdą z oferty. Dla przypomnienia są to Godfall: Challenger Edition, Lego DC Super-Villains oraz Mortal Shell.

Źródło: Videogamer

Sprawdź najnowsze wpisy