ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kevin sam w domu za darmo – Świąteczna tradycja tym razem bez reklam i na VOD

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Kevin sam w domu to film, który w Polsce stał się już tradycją podczas Świąt Bożego Narodzenia. Co roku oglądają go setki tysiące osób, a nawet jeżeli nie oglądają, to może lecieć gdzieś w tle. Tym razem można obejrzeć film Kevin sam w domu za darmo i to bez reklam. To prezent od Opery dla tych, którzy korzystają z ich nowego VOD, czyli Loomi.tv.

Kevin sam w domu – prezent za darmo od Loomi.tv

Kevin sam w domu za darmo Opera

Istnieje wiele filmów, które wpasowują się w świąteczny nastrój. Dla jednych najlepszym filmem na ten okres jest Szklana pułapka. Dla innych będzie to jakikolwiek film, gdzie pojawia się Święty Mikołaj. Jednak dla wielu to właśnie Kevin sam w domu jest idealnym filmem na Święta Bożego Narodzenia. W Polsce to prawdziwy fenomen, a w roku, kiedy produkcja miała nie pojawić się w telewizji, powstała nawet petycja o to, by film trafił do ramówki. Nie ma Świąt bez Kevina i widać, że w Operze to doskonale rozumieją, bo teraz można będzie obejrzeć produkcje bez reklam i wtedy, kiedy to nam będzie wygodniej.

Loomi.tv, czyli nowa platforma VOD w Polsce, ma teraz prezent dla fanów Kevina. Można bowiem obejrzeć Kevin sam w domu lub Kevin sam w Nowym Jorku i to za darmo. Wystarczy udać się na stronę platformy, zalogować i wybrać interesujący nas film. Czas na to mamy do 30 grudnia 2021 roku lub do wyczerpania puli biletów. Warto więc się pośpieszyć, bo choć Kevin sam w domu to film, który zapewne każdy widział choć raz, to zawsze miło się do niego wraca.

Zobacz też: Harmonogram aktualizacji do One UI 4.0 dla smartfonów Samsunga.

Czas na obejrzenie jednego z dwóch filmów to 48 godzin od momentu pierwszego rozpoczęcia odtwarzania. W tym czasie produkcję możemy oglądać wielokrotnie. Do korzystania z Loomi.tv potrzeba tylko konta Opery. Jeżeli już takie posiadamy, możemy zalogować się do platformy z jego wykorzystaniem. To miły prezent i z pewnością wiele osób będzie chciało z niego skorzystać. W końcu Kevin sam w domu to tradycja, a te trzeba pielęgnować, choć nie zawsze są zrozumiałe.

Źródło: Opera

Sprawdź najnowsze wpisy