ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S22 Ultra render

Samsung Galaxy S22 Ultra – tak ma wyglądać następca Galaxy Note

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Grafika promocyjna dla Samsung Galaxy S22 Ultra pojawiła się w sieci. Wygląda na prawdziwą, a jeżeli faktycznie tak będzie, to widać już, że mówimy o duchowym spadkobiercy Galaxy Note. Premiera nowej serii smartfonów powinna odbyć się na początku 2022 roku, ale jak widać, o urządzeniach już trochę wiemy.

Samsung Galaxy S22 Ultra – grafika promocyjna

Samsung Galaxy S22 Ultra zdjęcie

Jeżeli brakuje Wam serii Galaxy Note, to Samsung nie zostawi Was na lodzie. Mniej więcej, bo choć o Note nieprędko ponownie usłyszymy, to jeden z przedstawicieli serii S będzie mocno do niego nawiązywał. Potwierdzać ma to grafika promocyjna Samsung Galaxy S22 Ultra, która przedostała się do sieci. Na niej widzimy dwa smartfony, a drugim najprawdopodobniej jest Samsung Galaxy S22+, czyli też jeden z mocniejszych przedstawicieli całej serii. Jednak to Galaxy S22 Ultra wydaje się w tym przypadku ciekawszy i to nie tylko z powodu odrobinę innego podejścia do wysp z aparatami.

Tutaj na pierwszy plan wysuwa się bowiem S-Pen, czyli rysik pozwalający na obsługę smartfona. To coś, czego mogło brakować wielu użytkownikom smartfonów Samsunga, a szczególnie tym, którzy przyzwyczaili się do funkcjonalności Galaxy Note. Samsung Galaxy S22 Ultra ma mieć także miejsce w obudowie, które rysik będzie przechowywany. Przekątna wyświetlacza będzie miała najprawdopodobniej 6,8 cala, więc użyteczność S-Pen będzie na pewno czymś potrzebnym. Sama wyspa aparatów może przypominać trochę to, co wprowadziło LG w Velvet, choć podobne wzornictwo widzieliśmy już też w innych smartfonach.

Zobacz też: Najlepsze gry na PlayStation 5 i PlayStation 4 z 2021 roku.

Zważywszy na to, że Samsung Galaxy S22 Ultra ma być najmocniejszym smartfonem z nowej serii, jego cena do niskich raczej nie będzie należała. Za wcześnie jeszcze na to, by ją przewidywać, ale można już zacząć oszczędzać. Jeżeli wygląd urządzenia się potwierdzi, to fani Galaxy Note już mogą zacierać ręce. Wprawdzie to nie to samo, ale jak się nie ma co się lubi…

Źródło: Let’s Go Digital

Sprawdź najnowsze wpisy