ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolaboracja Xboxa i Adidasa — jedyne takie sneakersy

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Ostatnie buty z serii pamiątkowych sneakersów wyprodukowanych przez Adidasa dla Xboxa są już w sprzedaży. To trzecie wydanie tego typu obuwia będącego skutkiem kolaboracji dwóch powyższych firm.

Adidas i Xbox — kolaboracja obuwnicza

Od października Microsoft oraz Adidas wypuszczają pamiątkowe sneakersy w tematyce konsoli Xbox z okazji dwudziestej rocznicy istnienia marki. Wszystko zaczęło się od pary butów Forum Tech, które obie marki rozdały grupie szczęśliwców. Następnie, w listopadzie, kolaboracja „urodziła” parę tenisówek Forum Mid nawiązujących swoim stylem do konsoli Xbox 360. Aktualnie buty można kupić w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Teraz, w trzecim i zarazem ostatnim wydaniu, obie firmy wyszły z projektem inspirowanym Xbox Series X. Sneakersy można kupić na całym świecie.

Adidas i Xbox jedyne takie sneakersy
Adidas i Xbox — pierwsze buty
Adidas i Xbox jedyne takie sneakersy
Adidas i Xbox — drugie buty
Adidas i Xbox jedyne takie sneakersy
Xbox i Adidas — trzecie buty

Tym razem Microsoft i Adidas zakomunikowały, że do tych butów wybrały sylwetkę modelu Tech Boost. Głównym argumentem jest to, że podobnie jak Xbox Series X but jest projektem, który uwzględnia przeszłość, jednocześnie wykorzystując nowe technologie. Podobnie jak w przypadku poprzednich sneakersów z tej serii, fani konsol znajdą mnóstwo sprytnych nawiązań. Na przykład wewnętrzna wyściółka butów nawiązuje do konstrukcji otworów wentylacyjnych Xbox Series X. Tymczasem część buta znajdująca się za piętą jak i podeszwa odzwierciedlają uchwyty kontrolera bezprzewodowego Xbox Elite.

Zobacz też: Świąteczna aktualizacja oprogramowania Tesli przynosi wiele udogodnień

Ogólnie rzecz biorąc, chcieliśmy stworzyć buty, które utrwalą chwile, ale także będą ponadczasowe. To obuwie, w którym można grać oraz nosić je ciesząc się naszą społecznością. To but, który zawsze będzie cię bawił i nigdy się nie znudzi — powiedział Microsoft.

Cena butów w Polsce na oficjalnej stronie Adidasa to 599 złotych. Zakładka sneakersów zawiera także opis w języku polskim. Oto co możemy przeczytać o najnowszych Xbox Forum Tech Boost.

Forum oznacza miejsce spotkań — przestrzeń do zaprezentowania swoich poglądów. Z tą myślą zostały zaprojektowane buty adidas Forum, a obchody 20. rocznicy powstania konsoli Xbox są doskonałą okazją do dyskusji i pokazania tego, co nas łączy. Bo niezależnie od miejsca, w którym jesteś, grając, pozostajesz w kontakcie z ludźmi z bliska i z daleka. I to jest najważniejsze. Załóż je i ciesz się komfortem.

Źródło: Engadget/Adidas

Sprawdź najnowsze wpisy