Evernote Food

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Evernote Food zostało wydane w 2011 roku i pozwalało użytkownikom znaleźć i zapisać przepisy potraw.  Niestety jej producent ogłosił, że aplikacja przestanie istnieć. Stanie się to 30 września. Zaleca się zsynchronizowanie Evernote Food z Evernote przed tą datą i upewnienie się, że wszystkie notatki są widoczne na koncie.
 
Od tego czasu wszystkie wycięte przepisy, zapisane restauracje i notatki z aplikacji zsynchronizowane z Evernote pozostaną zawsze dostępne na wszystkich platformach (Evernote Web, Mac, Pulpit Windows, Android, iOS, Blackberry i Windows Touch).
 
Jak to zrobić? Otóż na ekranie głównym Evernote Food, należy dotknąć przycisk synchronizacji, który zlokalizowany jest w dolnej części ekranu.
 
Gdzie znaleźć wycięte przepisy? Evernote umożliwia wyszukiwanie przepisów za pomocą słów kluczowych, znaczników i lokalizacji.
 
Używaliście tej aplikacji?
 
źródło: evernote, gsmarena

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.