wickedleak-logo

Kolejna firma rodem z Indii postanowiła ugryźć kawałek androidowego tortu, wypuszczając na rynek tablet. Przedsiębiorstwo WickedLeak przedstawiło swoje urządzenie o nazwie Wammy 7 Plus.

Co ciekawe, jako jeden z nielicznych tanich tabletów, Wammy będzie posiadał łączność 3G. Oznacza to, że jego posiadacze nie będą ograniczeni do łączności WiFi, spotykanej w reszcie urządzeń budżetowych. Jeszcze ciekawszym jest fakt, że z tabletu będzie można dzwonić i wysyłać SMSy – jest to zupełnie niespotykana jak na takie urządzenie funkcjonalność.

wickedleak-wammy-plus 

Specyfikacja Wammy 7 Plus wygląda następująco:

-ekran 7 cali o rozdzielczości 800×480 pikseli

-jednordzeniowy procesor 1 GHz

-512 MB RAM

-4 GB ROM

-kamera przednia i tylna o nieznanej rozdzielczości

-WiFi i 3G

-slot microSD, złącze HDMI, miniUSB

-bateria 3000 mAh

Urządzenie ma pracować na Androidzie 4.0 z dostępem do Sklepu Play. Jego koszt ma oscylować w okolicach 11500 Rs, czyli około 163 Euro.

Źródło: androidadvices

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.