ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung AirDresser

Samsung AirDresser, czyli sposób na to, by ubrania pachniały… biznesowo

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Samsung ma w swoim portfolio wiele produktów, a wśród nich także te z szeroko rozumianego Smart Home. Jednym z nich jest Samsung AirDresser, czyli szafa inna niż większość. W tym przypadku mówimy o meblu, który służyć ma nie tylko do przechowywania ubrań, ale także do tego, by te ubrania było odpowiednio odświeżone.

Samsung AirDresser – szafa parowa, która czyści

Dziś już nikogo nie dziwi to, że można zaprogramować pralkę z poziomu smartfona. Smart Home staje się coraz popularniejszy, a Samsung zdaje się doskonale o tym wiedzieć. W portfolio producenta znajdziemy też szafy parowe AirDresser. Te nie tylko można podłączyć do SmartThings, ale także wykorzystać jako osuszacz powietrza. Urządzenie potrafi bowiem zbierać wilgoć z powietrza, a następnie wydmuchiwać już suche powietrze. Dodatkowo taka szafa wyposażona jest w JetAir, czyli specjalny system parowy oraz silny podmuch powietrza. Dzięki temu ubrania przechowywane w takiej szafie mają nie mieć widocznych zagnieceń. Jest także funkcja dezynfekcji czy lampa UV. Ubraniom można także nadać odpowiedni zapach, dzięki specjalnemu filtrowi. Wystarczy skropić chusteczkę kilkoma kroplami specjalnego zapachu, umieścić ją w odpowiednim miejscu, a ubrania mają pachnieć zupełnie inaczej. Tak o Samsung AirDresser mówi ambasadorka marki Kasia Sokołowska.

Przykładam dużą wagę do tego, aby dbać o odzież w sposób odpowiedni i odpowiedzialny. Taki, który zagwarantuje nieskazitelny wygląd tkanin, ale także zapewni im dłuższe życie. Ubrania łatwo przesiąkają zapachami otoczenia, nawet po krótkim czasie, i ciężko jest się ich potem pozbyć. Niestety, zbyt częste pranie może doprowadzić do wyblaknięcia koloru lub zmiany struktury tkaniny, a tego chciałabym uniknąć. Dzięki szafie parowej AirDresser regularne odświeżanie ubrań – nawet po każdym założeniu – jest bardzo bezpieczne i wygodne. W szybki sposób mogę pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, a nawet więcej – mogę nadać ubraniom zapach wybranych perfum.

Kasia Sokołowska, ambasadorka szafy Samsung AirDresser.

Zobacz też: Skróty klawiaturowe w Windows, które po prostu trzeba znać.

Promocja Samsung x Mo61

Samsung AirDresser X M061

Samsung przygotował teraz promocję dla tych, którzy nosili się z zamiarem kupienia AirDresser. Ta trwa od 13 grudnia do aż 12 czerwca 2022 roku. Jest więc sporo czasu na to, by zastanowić się nad tym, czy takie rozwiązanie sprawdzi się w naszym domu. Sama promocja związana jest właśnie z opisanymi wyżej zapachami. Samsung razem z Mo61 (perfumeria w Warszawie) przygotował zestaw trzech różnych zapachów, które można wykorzystywać razem z AirDresser. Są to:

  • So Cool – odświeżające, botaniczne nuty pochodzenia kwiatowego.
  • So Fit – energetyzujący zapach oparty na nutach mineralnych i wodnych.
  • So Elegant – naturalny zapach z wyraźnymi, wytrawnymi nutami drzewnymi.

Normalnie taki zestaw zapachów wyceniono na 300 złotych, a to zawsze jakaś oszczędność. Zważywszy na to, że Samsung AirDresser kosztuje ładnych parę tysięcy, to ta promocja może być raczej miłym dodatkiem, niż czymś, co faktycznie przekona do zakupu urządzenia. Zasady samej promocji są proste. Po zakupie urządzenia trzeba będzie stworzyć jeszcze jego recenzję i umieścić albo na stronie Samsunga albo na stronie sklepu, gdzie dokonaliśmy zakupu. Dodatkowo trzeba oczywiście taki zakup zarejestrować oraz odpowiednio udokumentować sam fakt napisania recenzji (zrzut ekranu). Poniżej możecie przeczytać skrótowy opis samej procedury promocyjnej. Warto jeszcze dodać, że potrzeba będzie posiadać dowód zakupu oraz zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia. Wszelkie szczegóły promocji znajdziecie na stronie Samsunga.

  • Napisz recenzję w formularzu, a po jego wypełnieniu czekaj na wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie zostawienia opinii.
  • Kliknij w przycisk “Potwierdź wysłanie recenzji” – dzięki temu Twoja opinia weźmie udział w akcji promocyjnej.
  • Wróć na stronę Samsung.com po 24 godzinach i zrób zrzut ekranu ze swoją opinią. Znajdziesz ją na karcie produktowej wybranej szafy AirDresser. Zachowaj zrzut ekranu – będzie potrzebny przy rejestracji. Nasz zespół techniczny ma 24 godziny na weryfikację Twojej opinii pod kątem warunków promocji.

Źródło: Samsung informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy