Magic: The Gathering i Puzzle Quest łączą siły w nowej aplikacji mobilnej!

Jędrzej Markiewicz Jędrzej Markiewicz Newsy
Magic-The-Gathering-

Znacie któryś z tych dwóch tytułów? Magic: The Gathering to bardzo popularna gra karciana, posiadająca bardzo złożoną i ciekawą fabułę, w którą zagrywają się miliony graczy na całym świecie. Puzzle Quest to swego czasu ciesząca się równie dużym zainteresowaniem gra PC, łącząca w sobie elementy RPG, hack&slash i gry logicznej. Walczyło się w niej parując ze sobą jednakowe diamenty, zadając tym samym obrażenia przeciwnikom. Ten prosty schemat wyszedł grze zdecydowanie na plus, a przy grze wolny czas spędzało się bardzo miło. Gra jest wymagająca i naprawdę trzeba w niej pomyśleć, żeby potyczkę zwyciężyć.

puzzle-quest-2-2.jpg

Bardzo obiecująco zapowiada się zatem synteza tych gier. Mariaż dwóch, tak znakomitych tytułów może wyjść firmom na dobre. Naszym zadaniem będzie dalej łączenie w „trójki”, „czwórki” i „piątki” kryształków, tak by pokonać wroga. Do tego zachowane zostaną elementy znane z gry na PC, dzięki czemu zyskamy masę zadań do wykonania. Jeżeli do tego dodamy jeszcze wizerunki potworów z talii kart oraz mechanikę, przy pomocy której Magic: The Gathering zyskało taką popularność – być może gra zyska duży rozgłos.

Niemniej jednak bywa, że odświeżane kotlety nie smakują już tak dobrze, jak te sprzed lat. Świeży pomysł i zaskakujące rozwiązanie to na pewno nie będzie atut tej gry, ale być może postawienie na sprawdzone rozwiązania jest najlepszym, co można z takimi pozycjami zrobić.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy