nexus-7-teardown-550x422
Nowy tablet od Google i Asusa – Nexus 7 – jeszcze nie trafił na dobre do sprzedaży, a już został rozebrany na części pierwsze. Dokonali tego specjaliści, na modelu, który został wręczony uczestnikom Google I/O 2012 – można to rozpoznać po białej obudowie (wersja sklepowa będzie miała czarny kolor).

Wszystkie elementy urządzenia zostały ze sobą bardzo ściśle spasowane, a wnętrze jest starannie zagospodarowane. Proces rozbiórki urządzenia wydaje się nie być zbytnio skomplikowany i niemal do każdej części Nexusa 7 można dotrzeć w stosunkowo łatwy sposób. Potwierdzają to autorzy zdjęć, którzy uznali tablet Google za całkiem łatwy w rozbiórce, przyznając mu ocenę 7/10. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak samodzielnie rozłożyć Nexusa 7 na części krok po kroku, to zachęcamy do odwiedzenia strony iFixit.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

nexus7-teardown

źródło: phandroid.com 

Piotr Andrzejewski