ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowe szczegóły dotyczące Gran Turismo 7 — ponda 420 pojazdów i 90 torów!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Gran Turismo 7 to najnowsza odsłona serii sięgającej roku 1997. Gra ma trafić na rynek w marcu przyszłego roku, jednak już teraz dowiadujemy się coraz to ciekawszych nowinek na jej temat.

Japończycy ujawniają szczegóły na temat Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 trafi na rynek w 2022 roku

Nowinki dotyczące tytułu zostały ujawnione dzięki broszurze rozdawanej w Yodobashi Camera — dużym japońskim sklepie detalicznym. Informacja, która została przetłumaczona przez użytkownika serwisu GTPlanet — PettyWingmana ujawnia, że ​​gra będzie zawierać:

Ponad 420 modeli samochodów o najwyższej jakości w historii oraz ponad 90 torów z realistyczną pogodą i scenerią. Gracze dostaną ponadto długo oczekiwany tryb GT, w którym można cieszyć się życiem z samochodem. Dostępne będą również wydarzenia takie jak kupowanie, sprzedawanie i tuningowanie pojazdów oraz wyścigi.

Informacje z broszury zapowiadają świetną grę

Broszura zawiera również listę miejsc i wydarzeń, które gracze będą mogli odwiedzić podczas rozwoju kariery w trybie jednoosobowym.

Centrum Marki
Punkt handlowy gromadzący ponad 60 marek samochodów. Tutaj gracz będzie mógł kupić ponad 300 samochodów powstałych po roku 2011.

Dealer samochodów używanych
Tutaj wystawiane są samochody, których nie produkuje się już od dłuższego czasu. Dostępne są również japońskie auta historyczne z lat 80′ i 90′. Zbiór będzie aktualizowany codziennie.

Garaż
Podstawa życia samochodu. Można przechowywać tu do tysiąca pojazdów. Gracze mogą oglądać i konfigurować swoje auta w tym miejscu.

Tuning Shop
Silniki, opony, hamulce, zawieszenia i tak dalej! Tutaj dostępne są ogromne ilość części samochodowych. Możesz również kupić tu doładowanie, turbosprężarkę, czy nawet zredukować wagę auta.

GT Auto
Udekoruj swój samochód w tym miejscu. W sklepie znajduje się ponad 130 zestawów kół i ponad 600 części aerodynamicznych. Dostępna jest również wymiana oleju, myjnia samochodowa, malowanie i edycja naklejek.

Krajobrazy
Ponad 2500 lokalizacji fotograficznych w 40 krajach na całym świecie. Umieść swój samochód w pięknej scenerii i rób realistyczne zdjęcia HDR.

Centrum licencyjne
Naucz się techniki jazdy od podstaw. Możesz uczyć się od najważniejszych ruchów do różnych technik specjalistycznych dla każdego samochodu.

Wyzwania i misje
Bitwa od 0 do 400 metrów, drifty, Max Speed ​​Challenge, czy tryb „Music Rally”, w którym musisz ścigać się do rytmu muzyki. Możesz doświadczyć wyjątkowych wrażeń, które różnią się od klasycznych wyścigów.

Tory świata
Światowej sławy tory, takie jak Le Mans i Nürburgring oraz ukochane fikcyjne tory, jak Trail Mountain. W Gran Turismo 7 znajduje się ponad 90 torów!

Zobacz też: EA podsumowuje rok

Sony niedawno wyszczególniło rodzaje przedsprzedaży Gran Turismo 7 i edycję 25-lecia gry kosztującą 90 dolarów. Osoby zamawiające grę na PS4 lub PS5 przed datą jej premiery (4 marca 2022 roku), otrzymają szereg dodatkowych przedmiotów w GT7.

Źródło: VideoGamesChronicle

Sprawdź najnowsze wpisy