ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile TIER

Tańsze przejazdy elektrycznymi hulajnogami TIER dla tych, którzy są w T-Mobile

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

T-Mobile ogłosił dziś bonus dla użytkowników w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays — to zniżka na przejazdy hulajnogami TIER. Osoby, które skorzystają z propozycji magentowego operatora, będą mogły wykonać 10 tańszych przejazdów w ciągu trzech miesięcy. Podpowiadamy, jak skorzystać z tej oferty.

Przejazdy e-hulajnogami TIER tańsze dla tych, którzy są w T-Mobile

Bonus od T-Mobile uprawnia do skorzystania z 20% rabatu na 10 przejazdów elektrycznymi hulajnogami TIER w ciągu 90 dni. Żeby skorzystać z tej propozycji, trzeba między 17 a 21 grudnia zalogować się do aplikacji Mój T-Mobile. Tam otrzymamy unikalny kod i link do witryny TIER, na której należy go wprowadzić do 31 grudnia.

Wykonanie tych prostych kroków poskutkuje przyznaniem nam wspomnianego rabatu. Każdy użytkownik może aktywować jeden kod zniżkowy. Z promocji mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (Rodzina, T, T DATA), jak i użytkownicy usług na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) i MIX (Frii Mix). Obecnie pogoda za oknem nie zachęca do przejażdżek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zostawić sobie tańsze przejazdy na marzec.

Czytaj także: Bolt Market już działa w Warszawie — dostawa zakupów nawet w 15 minut

TIER zadebiutował na polskim rynku w kwietniu tego roku. Firma stawia na bezpieczeństwo użytkowników elektrycznych hulajnóg. Jej pojazdy są wyposażone w podwójne hamulce, podwójne zawieszenie oraz większe koła.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy