ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AppGallery

Revolut zintegrowany z HMS – aplikacja do finansów w AppGallery

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Kolejna aplikacja z AppGallery doczekała się pełnej integracji z Huawei Mobile Services. Tym razem chodzi o Revolut, który to pojawił się właśnie w 26 krajach Europy. W Polsce także, więc posiadacze sprzętów Huawei z dostępem tylko do HMS mogą już z aplikacji korzystać. Do tego dochodzi też specjalna promocja.

Revolut w AppGallery zintegrowany z HMS

Revolut w AppGallery

Revolut ma w Polsce oddane grono użytkowników, a to teraz może się jeszcze powiększyć. To jedna z największych firm w branży fintech, a od 2015 roku z jej usług korzysta ponad 16 milionów użytkowników detalicznych i ponad pół miliona firm w 35 krajach. Revolut po integracji z Huawei Mobile Services będzie teraz działał z urządzeniami takimi jak seria Huawei nova 9, P40, Mate 40 i Mate 30, a także smartfonami Y6p, Y5p i P smart 2021. Zważywszy na to, że smartfony Huawei cieszą się sporą popularnością, to doskonała wiadomość dla ich użytkowników.

Revolut to superaplikacja do zarządzania finansami, dlatego cieszymy się, że jest już dostępna dla użytkowników naszego sklepu AppGallery. Platformy finansowe, właśnie takie jak Revolut, wpisują się w nasz cel, jakim jest umożliwianie dostępu do najlepszych aplikacji i usług bankowych jeszcze większej liczbie osób na całym świecie.

Siri G. Borsum, Global VP Finance vertical Eco-Development & Partnership w Huawei CBG.

Zobacz też: UOKiK bliżej przyjrzy się temu, co robi PayPal.

W związku z integracją aplikacji z HMS, jej użytkownicy będą mogli do 31 grudnia tego roku odebrać całkiem przyjemny prezent. Otóż osoby, które pobiorą do tego czasu aplikację z AppGallery będą mogły otrzymać bezpłatny, dwumiesięczny dostęp do subskrypcji Revolut Premium. Mowa tutaj o różnego rodzaju zniżkach, zwrotach czy bezpłatnych wypłatach z bankomatów za granicą do konkretnej kwoty. Na wyjazdy w sam raz. Obecnie Huawei AppGallery oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Miesięcznie ze sklepu korzysta już ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy