ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Riot usuwa skina do Ekko po lawinie krytyki

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

W związku z popularnością hitu Netflixa — Arcane, Riot postanowił wprowadzać do swojej produkcji skiny zainspirowane serialem. Gracze Leauge of Legends długo czekali na wydanie skórki do postaci Ekko, jednak gdy już się to wydarzyło, nie byli oni zadowoleni. Na twórcę zwaliły się słowa krytyki, a Riot usunął skina z gry.

Firelight Ekko — Riot usuwa skórkę z gry

Riot usuwa z gry Firelight Ekko

Główny producent skórek do League of Legends, czyli RiotKatana, opublikował wpis dotyczącą wprowadzenia skórki Firelight Ekko na dedykowanym subreddicie. Deweloper odpowiada w nim na krytykę graczy, którzy są zbulwersowani brakiem nowych efektów specjalnych dla skórki. Zdaniem graczy nowy skin powinien zawierać więcej dodatków takich jak, chociażby unikalne dźwięki. Wskazuje na to poziom skórki, która sprawia, że jest ona droższa niż jej odpowiedniki do innych postaci z serialu Arcane.

Zobacz też: Przetasowania w bibliotece gier Game Pass

Całkowicie zgadzamy się, że efekty dźwiękowe są standardem i oczekiwaną częścią epickiej skórki (kosztuje ona 1350 RP). Pominięcie tego aspektu było niefortunnym błędem z naszej strony z powodu wewnętrznego nieporozumienia — tłumaczy RiotKatana.

Chociaż robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć opóźniania, zamierzamy wstrzymać się z ponownym wydaniem tej skórki. Wprowadzimy kilka poprawek, aby popracować nad dodaniem nowych efektów dźwiękowych. Oznacza to również, że na razie skin zniknie z PBE (serwer testowy Leauge of Legends).

Dodatkowo zespół planuje pójść o krok dalej w zabawie ze skinem Firelight Ekko. Biorąc pod uwagę dodatkowy czas, jaki ma teraz wydawca, możemy spodziewać się specjalnej zawartości skórki.

Dodanie efektów dźwiękowych da nam więcej czasu niż normalny cykl PBE i ponieważ zgadzamy się z Waszymi opiniami, że dodanie animacji ma duży wkład w fabułę Firelight Ekko i celebrację Arcane, stworzymy animację powrotu do bazy, która zostanie opublikowana wraz z nowymi efektami dźwiękowymi — wyjaśnia RiotKatana.

Nowa aktualizacja będzie również uwzględniać maskę Ekko. Biorąc pod uwagę, że wielu fanów wyraziło chęć częstszego noszenia tego elementu, zespół przeprowadzi również mały przegląd efektów wizualnych bohatera. Warto zauważyć to co podkreśla sam twórca — zakres animacji nie jest czymś, co zespół zwykle uwzględnia w zwykłych cyklach PBE lub epickich wydaniach skórek ze względu na ograniczenia czasowe. Jednakże sytuacja jest dość „niezwykła”, a zespół korzysta z okazji, aby dodać trochę nowości do wyglądu postaci. Nie wiemy, jednak kiedy skórka ostatecznie trafi do gry.

Źródło: PCGamesN

Sprawdź najnowsze wpisy