ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play Microsoft Store

Jesteś w Play na kartę? Za gry z Microsoft Store zapłacisz środkami z konta

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Play udostępnił osobom korzystającym z ofert na kartę płacenie za gry z Microsoft Store środkami z konta. Taką samą możliwość otrzymały osoby, które u fioletowego operatora mają taryfę typu MIX. Do tej pory płacenie za gry z Microsoft Store w ten sposób było możliwe tylko dla klientów z abonamentem.

Płatności za gry z Microsoft Store dla klientów Play

Play Microsoft Store

Od ponad trzech lat klienci abonamentowi Play mogli w prosty sposób płacić za gry z Microsoft Store. Teraz dołączają do nich pozostałe osoby korzystające z usług fioletowe operatora — te, które mają taryfę typu MIX oraz te z ofertą na kartę.

Gry i dodatki do gier na konsolę Xbox oraz na komputery PC można kupować z wykorzystaniem usługi Zamów z Play. W przypadku oferty na kartę wystarczy wybrać jako metodę płatności Telefon komórkowy, a następnie kliknąć PLAY NA KARTĘ i wpisać numer telefonu. Potrzebna będzie autoryzacja polegająca na przepisaniu kodu, który dostaniemy SMS-em. Po chwili będziemy już mogli opłacać zakupy środkami zgromadzonymi na koncie w Play. Każdą transakcję musimy potwierdzić hasłem do konta Microsoft.

Czytaj także: Play wprowadza doładowania cykliczne w ofertach na kartę — trzy opcje do wyboru

Póki co z Play na kartę można płacić za pojedyncze gry i dodatki. Wartość danego tytułu nie może przekraczać 230 zł.

źródło: Blog Play

Sprawdź najnowsze wpisy