ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play doładowania cykliczne

Play wprowadza doładowania cykliczne w ofertach na kartę — trzy opcje do wyboru

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Play poinformował o wprowadzeniu nowej metody zasilenia konta w ofertach na kartę — to doładowania cykliczne. W zależności od potrzeb klienci fioletowego operatora mogą wybrać jeden z trzech wariantów tej usługi. Po doładowaniu na użytkowników czeka bonus w postaci pakietu internetu.

Doładowania cykliczne w Play — jak to działa?

Play doładowania cykliczne

Do konfiguracji cyklicznych doładowań potrzebujemy aplikacji Play24 oraz karty płatniczej, z której będą pobierane środki. Do wyboru są trzy warianty usługi:

  • Doładowanie raz w miesiącu — wybieramy konkretny, stały dzień miesiąca. Wskazujemy też kwotę doładowania.
  • Doładowanie, kiedy konto traci ważność — w tym przypadku podajemy tylko kwotę doładowania.
  • Doładowanie, gdy odnawia się pakiet cykliczny lub usługa — dzień przed odnowieniem nasze konto zostanie zasilone kwotą równą cenie pakietu.

Doładowania realizuje automatycznie PayU. Po każdym zasileniu konta otrzymamy SMS-a z powiadomieniem. Odpowiedni komunikat dostaniemy również wtedy, gdy doładowanie się nie powiedzie z powodu braku wystarczających środków. W przypadku doładowań cyklicznych nie jest pobierana żadna prowizja, a 100% kwoty doładowania trafia na konto — zapewnia Play. Kwotę doładowania i reguły można w dowolnym momencie zmienić, podobnie jak zrezygnować z usług.

Czytaj także: Sony planowało wprowadzić PlayStation Now na smartfony? Tak twierdzi Apple

Fioletowy operator przygotował też bonus. Klienci korzystający z automatycznych doładowań w Play24 za min. 10 zł otrzymają pakiet 10 GB za każdą taką transakcję. Propozycja obowiązuje również w przypadku doładowań jednorazowych w aplikacji i przez stronę internetową, ale w takim przypadku bonus to 5 GB. Na wykorzystanie pakietu jest 5 dni. Promocja obowiązuje dla taryf Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta i Play na Kartę odNOWA i potrwa do końca stycznia 2022 roku.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy