lenovo-logo

Gdy premiera najnowszej odsłony systemu Gogle, JellyBean, jest już za nami, nadal wiele tabletów nie zostało zaktualizowanych do wersji Ice Cream Sandwich. Sytuacja ta ulega na szczęście poprawie i coraz więcej urządzeń może cieszyć się Lodową Kanapką.

Właśnie rozpoczęła się procedura aktualizacyjna dla tabletu Lenovo Thinkpad. Tablet, który na rynku debiutował z Androidem 3.0 Honeycomb, otrzyma nową wersję systemu Gogle bezprzewodowo w systemie OTA. Użytkownik może sprawdzić, czy aktualizacja jest już gotowa, w ustawieniach tabletu.

thinkpad 

Wraz z wersją 4.0 Androida, użytkownicy otrzymają interfejs Holo UX, nowe widgety i aplikacje od Google, oraz lepszą kompatybilność z nowymi aplikacjami.

Źródło: androidcommunity

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.