ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tabu

Grudniowe nowości na CDA Premium – na portal trafia jeden z ciekawszych seriali ostatnich lat

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

CDA Premium w grudniu czeka prawdziwy wysyp nowości, a wśród nich pojawi się jeden z ciekawszych seriali ostatnich lat. Mowa o Tabu z 2017 roku, który powstał dla BBC One. Do tej pory serial można było obejrzeć jedynie na platformie HBO Go, więc jeżeli ktoś z niej nie korzystał, to przegapił naprawdę kawał dobrego kina. Co jeszcze zawita na CDA Premium w grudniu?

Grudniowe nowości na CDA Premium

To może nieobiektywna opinia, ale jeżeli jeszcze nie widzieliście Tabu, to powinniście nadrobić. Dla mnie to był jeden z ciekawszych seriali, który wtedy stawiałem na równi z Terrorem. W Tabu główną rolę gra Tom Hardy, a akcja rozgrywa się w 1814 roku w Londynie. James Keziah Delaney powraca z Afryki i ma zamiar odbudować imperium żeglugowe swojego zmarłego ojca. Oczywiście po drodze czeka go sporo przeszkód. Serial ma dość nieśpieszne tempo i nie każdemu może przypaść do gustu, ale warto dać mu szansę. Na CDA Premium pojawić ma się w grudniu, więc warto czekać. Co jeszcze zadebiutuje w tym świątecznym miesiącu na platformie?

Na platformie zagości kilka filmów, które mogą spodobać się miłośnikom thrillerów i kryminałów (Zawód gangster / Uwięziona). Do tego dojdą także horrory (Post Mortem / Upiorne opowieści po zmroku), ale nie zabraknie także kina bardziej ambitnego. Poniżej możecie zapoznać się z listą nowości na grudzień, które dostępne będą na CDA Premium.

  • Kłamstewko (2019)
  • Post Mortem / Fotograf śmierci (2020)
  • Upiorne opowieści po zmroku (2019)
  • Zawód gangster (2019)
  • Yakuza Princess (2021)
  • Uwięziona (2021)
  • Utopia (2019)
  • Feng Bao / Góra śmierci (2021)
  • Syn (2021)

Zobacz też: Aktualizacja HBO GO z ostatnich dni – co nowego dodano?

Grudzień na CDA Premium – nowości dla najmłodszych

W grudniu na platformie nie zabraknie także nowości, które skierowane są dla młodszych odbiorców. Pojawi się więc kilka animacji, które mogą przypaść do gustu także dorosłym. W końcu i tak zapewne skończy się tak, że oni będą oglądali te filmy razem z dziećmi. Poniżej możecie spojrzeć na opisy produkcji, które zagoszczą na CDA Premium w grudniu.

Śnieżka i fantastyczna siódemka (2019)

Bardzo ładna, koreańska produkcja. Baśniowa opowieść z elementami „Shreka” i „Królewny Śnieżki i siedmioma krasnoludkami”. Film ma dużo uroku, świetny scenariusz i znakomitą ścieżkę dźwiękową. Jednak najważniejsze jest tu przesłanie: liczy się piękno wewnętrzne, pozory nie mają znaczenia. Zaskakująca i czarująca humorem bajka. Nie mamy wątpliwości – trzeba zobaczyć!

Wilk w owczej skórze 2 (2019)

Owce i wilki wiodą spokojne i ciche życie, dopóki nie zjawiają się dwaj goście. Nikt nie spodziewa się, że przyniosą oni śmiertelne niebezpieczeństwo, które można pokonać tylko dzięki współpracy. „Wilk w owczej skórze 2” to produkcja twórców przebojowej serii „Królowa Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia”. Dużo zwariowanych zwierzaków, tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany. Generalnie dużo dobrej zabawy.

Playmobil (2019)

Pełnometrażowy film animowany inspirowany zabawkami znanej marki. „Playmobil to opowieść o bracie i siostrze, którzy zostają wysłani do innego wymiaru, nawiązującego do świata wspomnianych zabawek. To produkcja pełna zabawnych bohaterów i zapierających dech w piersiach przygód. Sympatyczna, zabawna, z przebojowymi piosenkami. Film rekomendujemy dorosłym i dzieciom.

Chłopiec i wilk (2019)

Pełna ciepła i humoru opowieść familijna od twórców nominowanego do Oscara „Ernesta i Celestyny”. 9-letni Hugo spędza wakacje ze swoimi kuzynami i babcią Sarą. Babcia żartując przekonuje dzieci, że w dniu jej 80-tych urodzin porwie ją wilk. Dzieci mobilizują się, by uratować babcię i wyruszają w niezapomnianą przygodę. Bardzo dobre familijne kino.

Bayala i ostatni smok (2019)

Bayala to kraina fantasy pełna wróżek z różnych plemion, których magia zależy wyłącznie od smoków. Niestety kraina jest zagrożona, gdyż zła królowa wróżek, Ophira, kradnie cenne smocze jaja, w których kryje się magia królestwa. Rozpoczyna się wielka, bajkowa przygoda. Jakość całej produkcji jest niesamowita. Film ogląda się z wielkim przejęciem. „Bayala” z pewnością dołącza do grupy kultowych animacji dla dzieci.

Źródło: CDA informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy