kobian-mtab-rio-tablet-ics

W ostatnim czasie nie sposób nie zauważyć zjawiska błyskawicznie rozwijającego się rynku tabletów z Androidem. Dziś dostać można już praktycznie za każdą cenę tablet, dzięki któremu można mieć multimedia i internet zawsze przy sobie.

Firma Kobian zapowiedziała właśnie tablet mTab Rio. Ma być on urządzeniem z pięknym, dużym ekranem IPS i Androidem 4.0 na pokładzie. Żadna wiadomość co do ewentualnej aktualizacji do JellyBean nie została podana.

Specyfikacja ma wyglądać następująco:

-ekran 9,7 cala, pojemnościowy IPS

-procesor 1,2 GHz

-1 GB RAM DDR3

-16 lub 32 GB ROM

-WiFi

-złącze USB i microSD oraz HDMI

-aparat 2 Mpx i przednia kamerka internetowa

-waga 480g

mtab 

Urządzenie ma wspierać Google Play i według producenta trzymać około 6-8 godzin na baterii. Nie znana jest jeszcze cena urządzenia.

Jak podoba się Wam ta propozycja?

Źródło: androidadvices

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.