ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi 12 wygląd

Tak mogą wyglądać Xiaomi 12, 12 Ultra i 12 Pro — kosmiczna wyspa na aparaty

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Jeśli wierzyć internetowym przeciekom, to wygląd Xiaomi 12, 12 Ultra i 12 Pro ma coraz mniej tajemnic. Fotografie, które pojawiły się w sieci, zdradzają, że chiński producent mógł zastosować naprawdę gigantyczną wyspę na aparaty w jednym z modeli. Jeśli smartfon naprawdę będzie tak wyglądał, z pewnością wzbudzi to liczne dyskusje.

Wygląd Xiaomi 12, 12 Ultra i 12 Pro

Portal Gizchina, powołując się na chińskojęzyczne źródła, pokazał w piątek zdjęcia trzech etui na telefony. Jeśli wierzyć opisom, pasują one na Xiaomi 12, 12 Ultra i 12 Pro. Wprawdzie żaden z tych smartfonów nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ale producenci akcesoriów mogli otrzymać wcześniej informacje na temat budowy urządzeń, aby zdążyć z produkcją pokrowców.

W tym konkretnym przypadku same zdjęcia etui mówią nam bardzo dużo na temat wyglądu nowych smartfonów. Chodzi oczywiście o przykuwające wzrok otwory na wyspy na aparaty. Nie sposób przejść obojętnie szczególnie obok pokrowca, który ma być dedykowany modelowi 12 Ultra. W etui znalazło się aż osiem otworów na obiektywy, czujniki i moduły.

Czytaj także: Pierwszy smartfon ze Snapdragonem 8 Gen 1 – oto Motorola Moto Edge X30

Xiaomi 12 ma być wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen1. Istnieje możliwość, że podstawowy smartfon z nowej serii zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku. Oprócz niego serię 12 mają tworzyć modele z dopiskami Pro i Ultra oraz kompaktowy Xiaomi 12X.

źródło: Gizchina

Sprawdź najnowsze wpisy