ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS5 pady do FPS

Ten pad do PlayStation 5 został stworzony z myślą o tytułach FPS

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Granie na padzie jest bardzo przyjemne. Nawet wielu właścicieli PC-tów decyduje się na zakup kontrolera, zamiast grać na zestawie klawiatura + mysz. Wszystko się jednak zmienia w przypadku tytułów FPS, które wymagają znacznie większej precyzji, zwłaszcza przy celowaniu. Granie w strzelanki na PC jest praktycznie niemożliwe gdy mówimy o tytułach z trybem online. W przypadku konsol wszystko opiera się na ułatwieniu celowania przez samą grę. I chociaż myszka wciąż zostawia pady daleko w tyle, to dzięki nowym produktom submarki Corsaira różnica ta nieco się zmniejszy.

PS5 pady do FPS

PS5 pady do FPS

Scuf Gaming próbuje swoich sił w kontrolerach do PS5, a jego pierwsze propozycje mogą być godne uwagi, jeśli gustujecie w tytułach pokroju Call of Duty. Marka Corsair wprowadziła na rynek swój pierwszy gamepad do PS5, Reflex, z wariantem specjalnie dostosowanym do strzelanek pierwszoosobowych zwany Reflex FPS. Ten dodaje błyskawiczne bumpery i spusty, stawia na chropowatą powierzchnię ułatwiającą chwyt, a nawet rezygnuje z haptycznego sprzężenia zwrotnego, co przekłada się na lżejszy kontroler, który nie zakłóca celowania wibracjami. Jego cena to 260 USD.

Zobacz też: Nadciąga Moto Edge X30 – to będzie prawdziwa bestia pod względem specyfikacji

Pozostałymi urządzeniami z serii są pady Reflex i Reflex Pro. Te mają cztery wymienne łopatki, przełącznik profilu, wymienne płyty czołowe i analogi. Model Pro oferuje ulepszony chwyt, zachowując jednocześnie adaptacyjne spusty, które mogą być potrzebne w niektórych tytułach na PS5. Ceny podane przez Scuf wskazują, że kontrolery te są przeznaczone dla fanatyków gatunku, którzy z jakiegoś powodu nie decydują się na PC-ta. Podstawowy model Reflex jest już dostępny za 200 dolarów, podczas gdy Reflex Pro kosztuje 230 USD.

Źródło: Engadget

Sprawdź najnowsze wpisy