ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory

Nowy Splinter Cell w drodze! Zaskoczy wielu graczy

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Niewątpliwie seria gier Splinter Cell cieszy się ogromną popularnością. Dziś doszły do nas ciekawe informacje związane z najnowszą odsłoną tego tytułu. Tak, tak, nowy Splinter Cell jest w drodze.

Czy nowy Splinter Cell nas zaskoczy?

Nowy Splinter Cell w drodze!

Dziś na Twitterze dziennikarz branżowy, Tom Henderson, puścił w obieg kolejną ciekawą informację. Zdaniem renomowanego redaktora Ubisoft pracuje nad kolejną częścią gry Splinter Cell. Henderson określił, że najnowsza odsłona cyklu będzie jeszcze bardziej „skradankowa” od znanej nam serii Assassin’s Creed. Ponadto nowością ma być wprowadzenie do gry otwartego świata działającego na podobnej zasadzie do tego zawartego w grze Halo Infinite.

Należy jednak pamiętać, że nie są to oficjalne informacje, a jedynie przecieki. Jednakże renoma Toma Henderson sprawia, że fani cyklu gier o Samie Fisherze są niemal pewni wiarygodności jego słów. W tym miejscu należy także zwrócić uwagę na to, że dziennikarz podkreśla wczesny etap rozwoju gry. Oznacza to, że do czasu premiery tego tytułu wiele może się jeszcze zmienić.

Zobacz też: Nowe, potężne DLC do Assassin’s Creed: Valhalla w drodze!

Seria gier Splinter Cell sięga roku 2002. To wówczas na świat wydano pierwszą część cyklu zatytułowaną Tom Clancy’s Splinter Cell. Przez kolejne lata fani serii mogli delektować się jeszcze sześcioma innymi częściami gry (włącznie z Tom Clancy’s Splinter Cell: Essentials, które wyszło jedynie na konsole PSP). Ostatnia wydana przez Ubisoft produkcja z serii Splinter Cell nosi podtytuł Blacklist, a swoją premierę miała ona w sierpniu 2013 roku.

Źródło: Tom Henderson

Sprawdź najnowsze wpisy