ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
GTA V top 10 ranking sprzedaż

Powrót Franklina i Dr. Dre – nowa aktualizacja do GTA Online

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Rockstar zapowiedziało, że 15 grudnia w GTA Online przeprowadzona zostanie nowa aktualizacja. The Contract przywróci do świata gry dwie postacie.

Dr. Dre i Franklin wracają do GTA!

GTA Online aktualizacja przywraca do gry Franklina i Dr. Dre

Rockstar Games wypuściło dziś trailer, którym to studio zapowiedziało kolejną dużą aktualizację zawartości do GTA Online. W najnowszym patchu do świata gry powróci Franklin Clinton znany z GTA 5 oraz raper Dr. Dre. Nowa aktualizacja GTA Online sprawi, że dowiemy się, co Franklin robił po wydarzeniach znanym nam z Grand Theft Auto 5. Nie zabraknie także nowych możliwości siania zniszczenia i zarabiania pieniędzy w Los Santos. Będzie to również drugie pojawienie się Dr. Dre w uniwersum. Amerykański raper miał już swój krótki epizod w aktualizacji Cayo Perico Heist w 2020 roku.

Na początku tego roku Snoop Dogg oznajmił, że Dr. Dre pracuje nad nową grą GTA, co doprowadziło do spekulacji, że raper współpracował z Rockstar przy tworzeniu Grand Theft Auto 6. Chociaż wciąż jest taka szansa, biorąc pod uwagę, że obie strony stworzyły bliskie relacje. Okazuje się jednak, że Snoop Dogg nawiązywał wówczas do nowo ogłoszonej aktualizacji GTA Online. Jest to drugi znaczący patch do zawartości gry w tym roku. Niewątpliwie Rockstar zakończy rok 2021 z przytupem.

Zobacz też: Środowa aktualizacja biblioteki HBO GO

Nowa aktualizacja GTA Online, zatytułowana The Contract, przywraca Franklina Clintona, Lamara i jego psa Chopa. Bohaterowie próbują pomóc raperowi Dr. Dre w odnalezieniu jego zaginionego telefonu, który zawiera niewydaną wcześniej muzykę. Aktualizacja będzie zawierać nowe utwory artysty, nową stację radiową, nową broń i wiele więcej. Rockstar Games obiecało ujawnić więcej szczegółów na temat aktualizacji przed jej wydaniem 15 grudnia. Na ten moment graczom musi wystarczyć trailer, który został opublikowany dziś w serwisie YouTube.

Źródło: Screen Rant

Sprawdź najnowsze wpisy