ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Bemi smartwatch

Zegarki Bemi oficjalnie wchodzą do Polski – tanie smartwatche mogą się podobać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Zegarki Bemi są już dostępne w Polsce, choć wcześniej firma wprowadziła na nasz rynek urządzenia z tego segmentu dla dzieci. Teraz przyszła pora na bardziej „dorosłe” smartwatche, które mogą zachęcać do zakupu swoją ceną. W Polsce pojawiło się właśnie kilka urządzeń – ile kosztują i co mają do zaoferowania?

Zegarki Bemi w Polsce – tanie smartwatche

Smartwatchy i opasek sportowych jest na rynku zatrzęsienie. Teraz do tego grona dołącza w Polsce także Bemi ze swoimi zegarkami dla lubiących aktywność fizyczną. Sprzęty wyposażone są w wyświetlacze IPS (240×240 pikseli). Według producenta zegarki posiadają nie tylko opcje sportowe (śledzenie spalania kalorii, przebytych kroków czy tryby sportowe), ale także możliwość monitoringu natlenienia krwi czy opcję śledzenia snu. Z poziomu dedykowanej aplikacji można także zarządzać aparatem w smartfonie. Sprzęty są kompatybilne zarówno z Androidem (od wersji 4.4), jak i iOS (od wersji 8). Poniżej możecie zobaczyć krótką charakterystykę każdego z wprowadzanych do Polski smartwatchy Bemi.

Zobacz też: T-Mobile wystartowało z nowym serwisem dla klientów.

Bemi TER2

1,4-calowy wyświetlacz, procesor Realtek RTL8762C, akumulator o pojemności 160 mAh. Odporność na kurz i wilgoć (IP67). Wbudowany alarm, funkcja monitorowania cyklu menstruacyjnego i temperatury ciała oraz stoper. Sprzęt dostępny w trzech kolorach: czarnym, różowym i niebieskim. Wyceniono go na 178 złotych.

Bemi ARI

1,3-calowy wyświetlacz, procesor Nordic NRF52832, pamięć RAM 64 MB, akumulator o pojemności 170 mAh. Urządzenie spełnia normy IP68 (kurz, woda). Kontrola muzyki z telefonu, prognoza pogody, przypomnienia o braku aktywności oraz stoper. Smartwatch w kolorze czarnym dostępny w cenie 158 złotych. Wersje złota i srebrna (w zestawie z dodatkowym paskiem) wyceniono na 198 złotych oraz 208 złotych.

Bemi smartwatch

Bemi KIX-M

1,3-calowy wyświetlacz, procesor Goodix GR5515, procesor audio Appotech CW6693D, wbudowana pamięć 512 MB, akumulator 240 mAh, normy wodoszczelności IP68. Dodatkowo wbudowany odtwarzacz muzyki, alarm, monitorowanie cyklu menstruacyjnego oraz stoper. Sprzęt wyceniono na 248 złotych, a dostępny jest w kolorze czarnym, zielonym oraz różowym.

Bemi Racer RC1

1,3-calowy wyświetlacz, procesor Realtek RTK8762, 64 MB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemność 200 mAh, norma IP67 (wilgoć i kurz). Budzik, przypomnienia o braku aktywności, lokalizacji telefonu i stoper. Urządzenie wyceniono na 238 złotych i dostępne jest w kolorze czarnym.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy