ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
240 gb w Plusie

Bezpłatne 10 GB internetu na Mikołajki dla tych, którzy są w Plusie lub Plushu

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Plus rozdaje darmowe 10 GB internetu swoim klientom na Mikołajki. Bonus mogą odebrać również osoby korzystające z ofert marki Plush. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Plus i darmowe 10 GB na Mikołajki

Bezpłatny pakiet 10 GB internetu jest dostępny dla osób korzystających z dowolnej oferty głosowej Plusa oraz Plusha. Czas na odebranie bonusu jest do 12 grudnia. Żeby otrzymać promocyjne 10 GB, należy zalogować się do aplikację iPlus. Jeśli dotychczas z niej nie korzystaliśmy, powinniśmy się zarejestrować. Kolejny krok polega na zajrzeniu do zakładki Usługi i pakiety. Jej częścią jest folder INTERNET, w którym można aktywować bonus. Aktywacja pakietu zostaje potwierdzona SMS-em od operatora.

Jak długo można korzystać z promocyjnych GB? To zależy od tego, z jakiego typu oferty głosowej korzystamy. Jeśli jest to MIX lub oferta na kartę, mamy 7 dni. Inaczej jest w przypadku osób z abonamentem, które na wykorzystanie przyznanych GB mają czas do końca bieżącego cyklu bilingowego. Pakiet jest jednorazowy i nie można z niego korzystać w roamingu międzynarodowym. Warunki skorzystania z promocji to również niezaleganie z płatnościami (klienci abonamentowi) oraz posiadanie aktywnego konta i min. 1 gr środków na nim (użytkownicy ofert MIX i na kartę).

Czytaj także: Świetne nowości dla sportowców – zobaczymy je w nowym Apple Watch

iPlus to nowa nazwa dawnej aplikacji Mobilny Plus Online — wyjaśnia Plus. Aplikacja służy m.in. do sprawdzania informacji o koncie i oferty operatora, kupowania dodatkowych pakietów i usług oraz kontaktu z konsultantami.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy