HTC ONE M9 koncept14

 

Tajwańska firma nie najlepiej prosperuje. Sytuacja finansowa niczym w 2005 roku pokazuje, że tegoroczne portfolio nie sprzedawało się dobrze. Głównym powodem jest nie do końca udany One M9, którego klienci najzwyklej w świecie nie pokochali. Być może sytuacja poprawi się po nadchodzącej premierze.

 

Niedawno informowaliśmy Was, że HTC planuje wydać dwa nowe topowe smartfony: A9 oraz O2. Ten drugi to ewidentnie flagowy model, który zapewne zostanie pokazany w przyszłym roku, gdy Snapdragon 820 zostanie w pełni dopracowany. Jednak dzisiaj możemy Wam pokazać zdjęcia urządzenia, które dotychczas znaliśmy pod nazwą Aero, a od niedawna pod oznaczeniem A9. Wiele mówiło się, że HTC może zdecydować się na zmianę designu, ale tak też do końca się nie stało.

 

Rear-of-HTC-Aero-compared-with-the-Apple-iPhone-6.jpg

 

Również od frontu nie widać wielu nowości:

 

htc aero a9 front przod badsjka

 

Niestety, niezbyt wyraźnie widoczny zarys wyświetlacza nie pozwala jasno określić czy Tajwańczycy zdecydowali się na zmniejszenie ramek. Jeśli wygląd Was nie zachwycił do może specyfikacja? Dane techniczne A9 mają wyglądać następująco:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz pokryty zaokrąglony szkłem (2.5D);
  • 10-rdzeniowy układ MiedaTek Helio X20;
  • 4 GB RAM;
  • nowy rodzaj aparatu.

 

Z pewnością dopiero w praktyce dowiemy się czy „3-biegowy” procesor faktycznie oznacza racjonalny stosunek zużycia energii do wydajności. Niemniej jednak, kolejny raz pojawia się wzmianka o nowym aparacie, który miałby „pokonać konkurencję”. Czy tak będzie? Znowu musimy czekać. Mimo wszystko, wierzycie, że Aero zostanie ciepło przyjęty przez konsumentów?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.