sony-ics

Sony już dawno temu obiecało, że cała linia smartfonów Xperia 2011 otrzyma aktualizację do Androida 4.0. Posiadacze telefonów japońskiego producenta co prawda muszą poczekać trochę dłużej niż zakładały to plany Azjatów, ale są za to pewni aktualizacji.

Od dziś smakiem Lodowej Kanapki mogą rozkoszować się posiadacze Xperii Mini. Nowy system na pewno polepszy wrażenia z użytkowania urządzenia poprzez nowe widgety, interfejs oraz funkcje.

xperia 

Aktualizacja nie jest udostępniana w formie OTA, czyli bezprzewodowo. Aby wgrać ICS, posiadacze Xperii Mini muszą użyć programu PC Companion (lub w wypadku Mac OS – Bridge). Użytkownik powinien wcześniej sprawdzić, czy numer SI jego urządzenia został już dopuszczony do aktualizacji. Czym jest numer SI? Jest to 8-cyfrowy numer pod baterią oznaczający partię sprzedaży.

Swoją drogą, unikatową dla androidowego światka jest sytuacja, kiedy kilka dni po premierze JellyBean dostajemy dopiero Ice Cream Sandwich. Czy na pewno wszystko jest w porządku?

źródło: androidheadlines 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.