ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Przedłużenie konta o 365 dni w Heyah, darmowe GB i nowe pakiety dla tuBiedronka

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Heyah na kartę pozwala teraz swoim użytkownikom na przedłużenie ważności konta nawet o 365 dni. To tylko jedna z nowości, którą zaserwował teraz swoim klientom operator. Do tego dochodzą darmowe GB dla nowych użytkowników, a w pakietach Tu Biedronka pojawiły się nowe opcje. Trochę więc tego jest, ale przejdziemy przez wszystko od początku.

Heyah na kartę – przedłużenie ważności konta o 365 dni

Heyah Dniówka

Osoby, które korzystają z Heyah na kartę i taryfy Dniówka, mogą teraz przedłużyć ważność konta o 365 dni. To oferta skierowana głównie do tych, którym zależy na utrzymaniu numeru, a niekoniecznie chcą doładowywać konto. Skorzystać z oferty można na kilka sposobów, ale głównym warunkiem jest tutaj doładowanie na minimum 20 złotych. Przedłużenie konta o 365 dni można dokonać następnie w aplikacji Moja Heyah w zakładce Usługi dodatkowe. Jeżeli nie chcemy korzystać z aplikacji, można wykorzystać kod USSD (*160*70#) lub wysłać SMS-a o treści start365 na numer 8061. Warto tutaj dodać, że usługa jest jednorazowa i nie ma możliwości z niej zrezygnowania. Regulamin usługi znajdziecie TUTAJ.

Kolejną nowością jest możliwość korzystania w aplikacji Moja Heyah z języka ukraińskiego. Obecnie nowość dostępna jest w aplikacji na urządzenia z Androidem, a na iOS trzeba jeszcze chwilę poczekać. Nowi użytkownicy Heyah na kartę mogą odebrać 10 GB, jeżeli od 2 do 31 grudnia ściągną aplikację Moja Heyha i się do niej zalogują. Pakiet 10 GB będzie można wykorzystać przez 7 dni. Regulamin dostępny na stronie operatora.

Zobacz też: SMS ma już prawie 30 lat – to kawał historii.

tuBiedronka – nowe pakiety

Klienci korzystający z tuBiedronka także dostali kilka nowości. Jedną z nich jest możliwość skorzystania jednorazowego pakietu, który daje im 1 GB lub 3 GB do wykorzystania.

  • 1 GB za 5 złotych – kod *165*20# lub SMS o treści 1 na numer 80766
  • 3 GB za 10 złotych – kod *165*30# lub SMS o treści 2 na numer 80766

Status obu pakietów można sprawdzić za pomocą kodu *165*40# lub SMS-a o treści STATUS na numer 80766.

Tu Biedronka nowe pakiety

Do tego dochodzą nowe pakiety jednorazowe oraz cykliczne, które dają od 100 minut i SMS-ów od 5 złotych do nawet 500 minut i SMS-ów oraz 2 GB Internetu za 20 złotych. Szczegóły pakietów możecie zobaczyć w załączonej do wpisu grafice.

Źródło: T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy